تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹


پیمان یوسفی و پسرش در سالن والیبال آزادی+عکس

پیمان یوسفی و پسرش در سالن والیبال آزادی+عکس

پیمان یوسفی و پسرش

 

پیمان یوسفی تماشاگر والیبال

پیمان یوسفی و بچش در استادیوم والیبال آزادی

پیمان یوسفی گزارشگر سرشناس فوتبال، برای تماشای دیدار دوم والیبال ایران و لهستان به همراه پسرش به سالن 12 هزار نفری آزادی آمده بود. اما در دیدار دوم لهستانی ها بدون توجه به جو ورزشگاه آزادی توانستند با یک بازی برتر سه بر یک ایران را شکست دهند و پیروز این دیدار شوند.

 

همه کار پیمان یوسفی در سازمان صدا و سیما خلاصه می‌شود. او که نامش همیشه بعد از گزارشگرانی چون عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی و جواد خیابانی مطرح است، یکی از گزارشگران فعال این مجموعه به حساب می‌آید.

البته ممکن است برخی این جمله را مطرح کنند که «اگر او جزو گزارشگران فعال صدا و سیما است، پس چرا در برنامه‌های ورزشی کمتر دیده می‌شود؟» البته به آنها باید حق داد. چون این افراد احتمالا از فعالیت‌های پیمان یوسفی در شبکه جهانی جام‌جم مطلع نیستند. به گفته خودش به غیر از گزارشگری فوتبال در برنامه سازی برنامه‌های ورزشی مشغول به‌کار است.

یوسفی می‌گوید: «در شبکه جام‌جم کار تهیه‌کنندگی می‌کنم. در دو برنامه گزارش ورزشی و گزارش فوتبال لیگ یک مشغول هستم. البته گزارش ورزشی مثل همان برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ است. در این برنامه‌ها به عنوان مجری هم جلوی دوربین تلویزیونی می‌آیم».
یوسفی در ادامه عنوان می‌کند که به غیر از آن، کار دیگری انجام نمی‌دهد:«بیرون از سازمان کار دیگری ندارم و البته تا حالا به این موضوع فکر نکردم که آیا می‌توانم داشته باشم یا نه».

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019