تماس با مدیر
چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹


پیش فروش فیلم جدید اصغر فرهادی در جشنواره تورنتو!!

پیش فروش فیلم جدید اصغر فرهادی در جشنواره تورنتو!!

كمپانی فیلم «ممنتو اینترنشنال» چندین پروژه ی جدید از جمله جدیدترین فیلم اصغر فرهادی را در جریان جشنواره ی فیلم تورنتو پیش فروش می كند.

اصغر فرهادی كه در جوایز اسكار ۲۰۱۲ جایزه ی بهترین فیلم خارجی را برای «جدایی نادر از سیمین» كسب كرد، جدیدترین پروژه خود را از ماه اكتبر در پاریس مقابل دوربین می برد و این اولین فیلمی خواهد بود كه فرهادی خارج از ایران می سازد.

در فیلم جدید فرهادی بازیگران مطرحی چون «برنیس بژو»، برنده ی اسكار بهترین بازیگر زن در سال ۲۰۱۲ برای فیلم «هنرمند» و همچنین «طاهر رحیم»، برنده ی جایزه سزار بهترین بازیگر مرد برای فیلم «یك پیامبر» در سال ۲۰۱۰ نقش آفرینی می كنند.

به گزارش سینمای اروپا، فیلم جدید فرهادی كه توسط كمپانی فرانسوی «ممنتو» تهیه و تولید خواهد شد با مشاركت كمپانی «فرانس ۳ سینما» ساخته خواهد بود. این فیلم تا بهار سال ۲۰۱۳ آماده خواهد شد.

از دیگر فیلم هایی كه در جشنواره ی امسال تورنتو توسط كمپانی «ممنتو» پیش فروش خواهد شد، می توان به «فاكس فایر» به كارگردانی «لاورنت كانته» اشاره كرد كه در دهم سپتامبر در بخش نمایش ویژه جشنواره تورنتو به روی پرده می رود. «كانته» كه برنده ی نخل طلای كن سال ۲۰۰۸ است با جدیدترین فیلمش در شصتمین جشنواره ی فیلم «سن سباستین» حضور خواهد داشت.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019