تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۷


پیش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30

پیش بینی وضعیت هوای تهران برای فردا دوشنبه 96/11/30

پیش بینی وضعیت هوای تهران

وضعیت هوای تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا، شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (۲۹ بهمن ماه) در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می رود تا فردا (۳۰ بهمن ماه) وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در آستانه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گیرد.

حسین شهبازی افزود: نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز است و در برخی ساعات وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۲ متربرثانیه از سمت نواحی شرقی – شمال شرقی و بارش باران به‌ویژه در شبانگاه انتظار می رود.

وی در ادامه گفت: به‌تدریج طی فردا (۳۰ بهمن ماه) از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه پیش‌بینی می‌شود. با تداوم این شرایط در روز سه شنبه (اول اسفند ماه) وزش باد موثر در برخی ساعات دور از انتظار نیست.

همچنین به گفته مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران دما طی دو روز آینده کاهش نسبی خواهد یافت.

شهبازی در پایان گفت: میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۴ و درشرایط ناسالم برای گروه‌های حساس بود. این شاخص هم‌اکنون ۹۱ و در شرایط سالم است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017