تماس با مدیر
یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷


پیتر کراوچ دومین فوتبالیست محبوب جهان کنار همسرش

پیتر کراوچ دومین فوتبالیست محبوب جهان کنار همسرش

دومین فوتبالیست محبوب جهان

 

هیچ کس نمی تواند “پیتر کراوچ”(Peter Crouch) را برای قد بلندش متهم کند. زمانی که از او درباره بهترین شلوارهای جین برای قد بلندها سوال پرسیدند، او پاسخ داد: «تنها مدل های “دیور” مناسب هستند. اگرچه قد من خیلی بلند است اما به مچ پاهای گرمم می ارزد».

هیچ چیز خنده دار و مسخره ای درباره او وجود ندارد، اما عاملی باعث شده که او به دومین فوتبالیست محبوب تبدیل شود، در واقع در او یک گرمای دوست داشتنی وجود دارد که جدیت را از این فوتبالیست انگلیسی می گیرد. ماه گذشته او به همراه همسرش “ابی کلانسی” که مدل است، در یک مهمانی ویژه حاضر شد، شیطنت های او در این مهمانی برای همه جذاب بود.

“کراوچ” همیشه بامزه و سرگرم کننده بوده است. برخی اوقات نیز به او صفت وحشی داده اند، مثلاً زمانی که به سمت دوربین گوشه راست زمین هجوم برد. او پس از این که پنالتی خود به تاتنهام را گل کرد، این حرکت را انجام داد، به دنبال این اتفاق بسیاری از لفظ مترسک برای او استفاده کردند.

مردم می توانند با او شوخی کنند و به نظرشان نمی رسد که او هم تفکراتی برای خودش دارد. خیلی وقت ها او به شخصیت بامزه ای تبدیل می شود که تمام اطرافیان را سرگرم می کند، او قد بلند و کمی عجیب است، شاید به همین خاطر می تواند بانمک باشد، علاوه بر این او فوتبالیست بسیار خوبی هم هست.

گل او در مقابل هال سیتی چهل و ششمین گلی بود که با سر به ثمر رساند، همان کاری که “شیرر”(Alan Shearer) به خوبی انجام می داد. عصر آن روز در صفحه توئیترش نوشت: «تنها 170 گل باقی مانده تا به هدف خود دست یابم».

در مجموع او تا به حال 95 گل در لیگ برتر جزیره به ثمر رسانده است، تعداد گلی که او را در رده بیست و ششمین گلزن لیگ برتر بالاتر از “کریستیانو رونالدو”(Cristiano Ronaldo) و “فرناندو تورس”(Fernando Torres) قرار داده است. او تا به حال 53 پاس گل نیز داده، که در این زمینه نیز از “پل اسکولز”(Paul Scholes)، “دیوید بکام”(David Beckham) و “دنیس برکمپ”(Dennis Bergkamp) پیش افتاده است. او در سن 34 سالگی چهاردهمین فصل حضور خود در لیگ برتر انگلستان را می گذراند، وی قراردادی 43 میلیون و 500 هزار پوندی داشته و دو جام جهانی و یک فینال جام قهرمانان را پشت سر گذاشته است.

وی تا به حال برای تیم ملی انگلستان 22 بار گل زده یعنی تقریباً هر 99 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است، که در این زمینه نیز از “گری لینکر”(Gary Lineker)، “مایکل اوون”(Michael Owen)، “وین رونی”(Wayne Rooney) و “شیرر” جلوتر است.

ظاهر او باعث اظهارنظرهای مختلفی در موردش شده است، به هر حال او بازیکن مهمی برای تیم ملی انگلستان است که علاوه بر تمام حواشی، مانند بسیار از بازیکنان فعلی علاقه بسیاری به شبکه های اجتماعی و فعالیت در آنها دارد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017