تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۶ آذر , ۱۳۹۹


پلیس دنبال عاملان قتل‌های زنانه تهران

پلیس دنبال عاملان قتل‌های زنانه تهران

قتل‌های زنانه تهران

 

پلیس در تعقیب عاملان قتل‌های زنانه تهران

كارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت تحقیقات جنایی برای شناسایی و دستگیری دو زن قاتل را آغاز كردند. قاتلان فراری در جنایت‌های جداگانه در تهران دو مرد را به قتل رسانده‌اند.در نخستین جنایت، پنجم خردادماه امسال ماموران پلیس آگاهی از قتل مرد جوانی در خیابان ری باخبر شدند.

در ادامه تیمی از كارآگاهان همراه قاضی سپیدنامه، بازپرس جنایی تهران در محل جنایت حاضر شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش و خونریزی شدید جان خود را از دست داده است.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشكی قانونی منتقل شد و تیمی از ماموران، تحقیقات برای كشف راز قتل را آغاز كردند.

در بررسی‌های اولیه همسر مقتول گفت: چندی قبل زن تنهایی به نام نرگس طبقه بالای خانه ما را اجاره كرد. مدتی بعد همسرم متوجه شد كه او به مواد مخدر اعتیاد دارد و به همین دلیل افراد غریبه به خانه‌اش رفت و آمد دارند. امروز ظهر همسرم برای تعمیر كولر به پشت بام رفت كه پس از دقایقی متوجه صدای فریاد او از داخل حیاط شدم. همسرم از ناحیه گردن دچار خونریزی شده بود و نرگس در حالی كه كاردی در دست داشت از خانه فرار كرد. شوهرم چند قدمی را به تعقیب او پرداخت اما در میان راه به علت خونریزی شدید روی زمین افتاد.

قتل مرد جوان از سوی دختر معتاد
دومین جنایت ساعت پنج عصر 19 مردادماه به ماموران اعلام شد. پس از اعلام مرگ مرموز مرد جوانی از سوی پزشكان یكی از بیمارستان‌های تهران به بازپرس «جمشیدی»، تحقیقات در این زمینه آغاز شد. تحقیقات اولیه نشان داد قربانی سه روز قبل به خانه دختر مورد علاقه‌اش در غرب تهران رفته بود و در آنجا همراه وی شیشه مصرف كرده‌اند و ساعتی بعد در پی اختلافی كه بین آنان به وجود آمده، دختر جوان با چاقو به سوی رضا حمله‌ور شده و پس از زخمی كردن وی خانه را ترك كرده است.

یكی از ساكنان ساختمان محل جنایت كه متوجه ناله‌های مقتول شده بود او را به بیمارستان رسانده بود. او در جریان تحقیقات گفت: مرد جوان چند‌ماه بود كه به خانه این دختر كه با مادرش زندگی می‌كرد رفت و آمد مرموزی داشت تا اینكه روز حادثه صدای درگیری آنان را شنیدم و دقایقی بعد سر و صدایشان آرام شد و صدای قدم‌های تند كسی كه پله‌ها را به سرعت پایین می‌رفت شنیدم، از روی كنجكاوی بیرون آمدم و دیدم دختر همسایه به سرعت از ساختمان خارج شد و در آپارتمان‌شان باز است، بالا رفتم و با پیكر نیمه جان مرد جوان رو به رو شدم. با كمك یكی از همسایه‌ها داخل رفتیم و وی را به بیمارستان رساندیم.

در ادامه تیمی از ماموران راهی محل جنایت شده اما هیچ ردی از دختر جوان به دست نیامد. تحقیقات نشان می‌داد متهم به قتل پس از قتل مرد جوان از محل متواری شده است. در حال حاضر پرونده این دو جنایت برای شناسایی قاتلان فراری در اختیار تیمی از كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفته است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019