تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


پسر علی پروین کارخانه نان خرید

پسر علی پروین کارخانه نان خرید

پسر علی پروین

 

شغل پسر علی پروین

 

علی پروین در مورد وضعیت پسرش محمد پروین اظهار داشت: «محمد تا زمانی که این بی‌مهری‌ها در فوتبال وجود داشته باشد به فوتبال باز نمی‌گردد.»پروین در ادامه در مورد پسرش اظهار کرد: «محمد به دلیل محبت‌هایی که ندید 6 ماه پیش تصمیم گرفت از این فوتبال خداحافظی کند و به کلاس تولید نان کارخانه‌ای رفت و در حال حاضر هم ساعت 6:30 صبح از خواب بیدار می‌شود و بدون استرس و ناراحتی به کارخانه نانی که خریده می‌رود.»

وی در ادامه تصریح کرد: «زمانی که در این فوتبال بازی می‌کرد تمام دردسرش برای من بود و محمد در زیر سایه من از بین رفت. شاید بهتر است بگویم محمد اصلا فوتبالیست نبود تا خیال آقایان راحت شود. با این کار، محمد زندگی راحتی برای خود در پیش گرفته و دیگر غصه نمی‌خورد و درگیری ندارد و من هم هر روز صبح با دلشوره بیدار نمی‌شوم.»

پروین در پایان اظهار داشت: «من اگر علی پروین شدم کسی بالای سرم نبود و از پایه شروع کردم و بالا آمدم تا شدم علی پروین اما محمد زیر سایه من از بین رفت و فوتبال زده شد. یک بازیکن با سن 26-25 سال به دلیل کم لطفی و بی‌مهری تصمیم به جدایی از فوتبال گرفته و امیدوار است اگر فصل آینده این بی‌مهری‌ها تمام شود دوباره زمین سبز بازگردد.»

لازم به ذکر است علی پروین از صحبت درباره باشگاه پرسپولیس خودداری کرد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017