تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


پسر شکیرا به دنیا آمد+عکس

پسر شکیرا به دنیا آمد+عکس

پسر شکیرا

شکیرا خواننده کلمبیایی و همسر جرارد پیکه بازیکن باشگاه بارسلونا ساعت ۲۱٫۳۶ دقیقه دیشب در کلینیک تکنون اولین فرزندش را به دنیا آورد.

پسر شکیرا و پیکه سه کیلو وزن دارد و میلان نام دارد و طبق اعلام اعضای خانواده پیکه و شکیرا هم او و هم مادرش در سلامت کامل هستند.

شکیرا ساعت ۱۸٫۳۰ دقیقه عصر روز سه شنبه در این کلینیک خصوصی در بارسلونا بتری شد و اعضای خانواده این زوج جوان بعد از تولد این بچه اعلام کردند که او « میلان پیکه مبارک» فرزند شکیرا مبارک و جرارد پیکه نام دارد.

معنای اسم میلان هم «محبوب و مملو از لطف و عشق» در زبان اسلوواک و رومن  است.

 

عصر روز سه شنبه و درحالی که ده ها عکاس اسپانیایی و آمریکای لاتین به ویژه از کلمبیا و مکزیک کلینیک را محاصره کرده بودند، وارد این کلینیک شدند تا شکیرا برای زایمان فرزندش به اتاق عمل برود.

اندکی قبل از آغاز عمل جراحی شکیرا در صفحه توئیترش نوشت:« می خواهم از همه شما بخواهم که در این روز خیلی مهم در زندگی ام، مرا با دعاهایتان همراهی کنید.»

بلافاصله بعد از بستری شدن شکیرا ، واحد پذیرش کلینیک، یک هدیه بزرگ از سوی یکی از کمپانی های تولید لباس برای بچه ها را دریافت کرد.

ویلیام مبارک و نیدیا ریپوی ، والدین شکیرا و دو برادرش در بارسلونا حضور داشتند  تا تولد اولین بچه شکیرا را که در سن ۳۵ سالگی او اتفاق افتاد جشن بگیرند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019