تماس با مدیر
شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷


پسری که فقط مادربزرگ ها را به عنوان دوست دختر انتخاب می کند + عکس

پسری که فقط مادربزرگ ها را به عنوان دوست دختر انتخاب می کند + عکس

دوست دختر

پسری که فقط مادربزرگ ها را به عنوان دوست دختر انتخاب می کند ماجرا پسر 31 ساله ای و دوست دختر 91 ساله اش کایل جونز، جوان ۳۱ ساله آمریکایی از شهر اگوستا در ایالت جورجیا، 5 سال است با زنی 91 ساله دوست است. کایل جونز با شماری از زنانی که در خانه سالمندان زندگی می‌کنند، قرار می‌گذارد و با آن‌ها بیرون می‌رود. او حتی آن‌ها را به دیدار مادر ۵۰ ساله‌اش به منزل می‌برد.

 

اما رابطه‌اش با مارگوری ماکول ۹۱ ساله، رابطه‌ای مقطعی و کوتاه مدت نبود.این رابطه ۵ سال است که ادامه دارد.با وجود این ‌که مارگوری ۶۰ سال از کایل بزرگ‌تر است. همواره کنار هم هستند و دستانشان در دستان هم است.

 

رابطه مرد 31 ساله و دوست دختر 91 ساله ‌اش +عکس

ماجرا پسر 31 ساله ای و دوست دختر 91 ساله اش

 

او در این باره می‌گوید: «سن اکثر آن‌ها ۶۰ تا ۸۰ سال است. هرگاه سعی کنم با خانمی مسن صحبت کنم، نخستین واکنشش این است که می‌گوید: تو بسیار کوچک هستی. من راه ادامه صحبت را به خوبی می دانم و به آن‌ها می‌گویم رابطه لذتبخشی خواهد بود.»کایل در سال ۲۰۰۹ با مارگوری در یک کتابفروشی آشنا شد.آنجا از او شماره تلفن خواست.

رابطه مرد 31 ساله و دوست دختر 91 ساله ‌اش +عکس

ماجرا پسر 31 ساله ای و دوست دختر 91 ساله اش

 

مارگوری می‌گوید که اکثر فرزندانش پسر هستن و اهمیتی به آن‌چه انجام می‌دهد، نمی‌دهند. آن‌ها ۷۱،۶۳،۶۱.۵۲و ۵۰ ساله هستند. او ادامه می‌دهد: بسیاری اوقات که بیرون می‌رویم مردم گمان می‌کنند پسر یا نوه من است. نوه‌هایی با همین سن و سال دارم.کایل می‌گوید که چروک‌های گردن و صورت را دوست دارد.

 

من این کار را می‌کنم چون دوست دارم و آن‌ها هم او را دوست دارند با زنانی از طبقه‌های مالی متفاوت در ارتباط هستم.مادر کایل می‌گوید که ابتدا گمان می‌کرده این تمایل کایل مقطعی و گذرا است اما پس از آن و با طولانی شدن رابطه‌اش می‌فهمید که این آن چیزی است که دوست دارد و گذرا نیست و برایش هم این مساله عجیب نیست.

 

 

منبع:دیلی خبر

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017