تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸


پسری بدون چشم به دنیا آمد+عکس

پسری بدون چشم به دنیا آمد+عکس

این پسر کوچک چینی هنگام تولد از داشتن چشم محروم بوده است. به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل، پزشکان می گویند ماروانیجون در سمت چپ صورت خود یک چشم دارد ولی این چشم در زیر پوست قرار گرفته است. متاسفانه پزشکان نمی توانند این پوست را بردارند چون چشم او فاقد عدسی است.

پدر و مادر او امیدوارند که پسرشان بتواند در 16 سالگی از چشم مصنوعی استفاده کند. آنها می گویند ماروانیجون با وجود محرومیت از داشتن چشم، از تابیدن نور بر چهره اش به شدت خوشحال می شود و همین باعث دلشکستگی و غم این پدر و مادر است. ماروانیجون از 8 ماهگی به بعد با چراغ قوه بازی می کند و آن را به سمت چپ صورتش ، یعنی جایی که تنها چشم او زیر پوست قرار گرفته است، قرار می دهد.

پزشکان به تازگی دریافته اند که چشمی در سمت چپ صورت او قرار دارد ولی این چشم آنقدرحساس است که نمی توان آن را خارج کرد. در واقع دلیل علاقه این پسر کوچک به نور همین چشمی است که در زیرپوست صورت پنهان است. پدر او می گوید ” او عاشق نور است، و ما هر روز دعا می کنیم که روزی بتواند آن را ببیند.”

به گزارش برترین ها ماروانیجون تنها کودکی نیست که به طور مادرزادی از نعمت بینایی محروم است. بریلا گریسون کودک دیگری است که بدون بافت چشم متولد شده است. همین طور کریستین بوکانان که به دلیل وجود یک شکاف بزرگ در سقف دهان نابینا به دنیا آمده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019