تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۸ تیر , ۱۳۹۹


پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا در سال 2012+عکس

پردرآمدترین فوتبالیست‌های دنیا در سال 2012+عکس

فوتبال بدون‌شک پرطرفدارترین و محبوب‌ترین ورزش دنیاست و بالاترین درآمدهای ورزش دنیا هم عموما توسط فوتبالیست‌ها کسب می‌شود و نکته جالب‌تر اینکه بیشتر پولدارهای دنیای فوتبال هم در لیگ برتر انگلستان توپ می‌زنند.

7- توره؛ درآمد سالانه: 18 میلیون دلار
برادر کوچک‌تر کولو توره با توجه به عملکرد فوق‌العاده‌اش در خط میانی سیتی، یکی از بهترین قراردادهای تاریخ لیگ برتر نصیبش شد و قرارداد جانبی‌اش با پوما هم او را به عنوان پردرآمدترین بازیکن آفریقایی دنیا بدل کرده است.
6- ‌‌تری؛ درآمد سالانه: 18 میلیون دلار
ممکن است بعضی از رفتارهای جان‌‌تری سبب انتقادات بسیاری در خارج از زمین شود اما وقتی او وارد زمین چمن می‌شود، کسی در توانایی‌های بالای کاپیتان سابق تیم‌ملی انگلستان شک نخواهد داشت. قراردادهای جانبی ‌تری رو به زوال است اما درآمد هنگفت وی در چلسی، او را به پردرآمدترین مدافع فوتبال دنیا تبدیل کرده است.
5- کاکا؛ درآمد سالانه: 21 میلیون دلار
کاکا بدون‌شک با سال‌های اوجش فاصله دارد اما شهرت و فعالیت‌های تبلیغاتی خارج از زمینش همچنان به قوت خود باقی است. حضور در باشگاه متمول رئال‌مادرید و قراردادهای جانبی کاکا با آدیداس و EA Sports او را به راحتی در جمع 5 فوتبالیست پردرآمد دنیا قرار می‌دهد.
4- رونی؛ درآمد سالانه: 24 میلیون دلار
قرارداد رونی با منچستریونایتد در سال 2010، او را به جمع پردرآمدترین فوتبالیست‌های لیگ برتر فرستاد، بعد از فروش فوق‌العاده پیراهن‌های باشگاه و خود رونی در سال قبل، قراردادهای وی با نایک و EA Sports یاغی جوان منچستر را بدل به یکی از شناخته شده‌ترین اسامی و چهره‌های دنیا کرد.
3- مسی؛ درآمد سالانه: 39 میلیون دلار
لیونل مسی یکی از 3 فوق‌ستاره‌ای است که بسیاری از توجهات را به خود جلب می‌کند. زمانی هم که بازیکنی چنین مورد توجه قرار می‌گیرد، باید با مبالغ و فرصت‌های قابل توجهی برای امضای قرارداد مواجه شود.
فوق‌ستاره بارسلونا قرارداد سنگینی با آبی و اناری‌پوشان به امضا رسانده و در عین حال از اسپانسرهایی همچون آدیداس، پپسی و EA Spoerts مبالغ قابل توجهی کسب می‌کند. در سن 24 سالگی مسی بدون‌شک بهترین بازیکن فوتبال دنیا از این نظر است.
2- رونالدو؛ درآمد سالانه: 42 میلیون دلار
در کنار مسی، همچون سال‌های اخیر رونالدو قرار دارد که همانند پسر آرژانتینی هم از طریق قراردادش با رئال و هم اسپانسرهای جانبی درآمد سالانه هنگفتی کسب می‌کند. در این باره تنها یک نفر بیشتر از رونالدو درآمد دارد و او کسی نیست جز… .
1- بکام؛ درآمد سالانه: 46 میلیون دلار
بکام بدون‌شک از دوران اوج بازیگری‌اش فاصله گرفته ولی در دورانی که اکنون بالغ بر 3 دهه است، او هیچگاه درباره بازاریابی نقص نداشته است. بکام با انتقالش به لس‌آنجلس‌گلکسی در سال 2007، رکوردی از خود بر جای گذاشت. با توجه به درآمدش از باشگاه و همچنین اسپانسرهای بزرگی همچون آدیداس، بکام نه‌تنها در فوتبال، بلکه در بین تمام ورزشكاران به عنوان یکی از پردرآمدترین‌ها محسوب می‌شود!
وبگردی
Copyright 2007 - 2019