تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷


پردرآمدترین دختر ۴ ساله هالیوود

پردرآمدترین دختر ۴ ساله هالیوود

ویوین دختر کوچک برد پیت و آنجلینا جولی شاید تنها چهار سالش باشد ولی از هم اکنون می تواند درآمد قابل توجهی کسب کند.

کوچکترین دختر برد پیت و آنجلینا برای نقش کوچکی که در فیلم آینده مادرش Maleficent دارد هر هفته ۳۰۰۰ دلار دستمزد می گیرد. ویوین تابستان گذشته برخی از صحنه های کودکی ملکه آئورا را در لوکیشن فیلم برداری درانگلستان بازی کرده و قرار است این فیلم در سال ۲۰۱۴ اکران شود.

 

گفته می شود همچنین در طی قراردادی که در دادگاه تنظیم شده است، به عنوان مخارج روزانه ، ۶۰ دلار در روز دریافت خواهد کرد.

 

آنجلینا در آن فیلم نقش فرد بدجنس داستان پریان شرکت دیزنی، زیبای خفته را بازی می کند. به گزارش نیک صالحی تمرکز اصلی داستان بر سر وقایعی است که قلب جادوگر بد ذات فیلم سخت شده و پرنسس آئورا را نفرین می کند، نقش آئورا را نیز الی فانینگ بازی می کند.

 

این فیلم که در سال گذشته در انگلستان فیلم برداری شده است تا ماه جولای ۲۰۱۴ اکران نخواهد شد. خواهر و برادر بزرگتر ویوین به نام پکس و زهرا نیز در این فیلم نقش آفرینی کرده اند، که البته بسیار کوتاه بوده است.

 

 پردرآمدترین دختر 4 ساله هالیوود چه کسی است؟ ,ویوین همسر آنجلینا جولی فیلم های آنجلینا جولی فرزندان آنجلینا جولی شیلو دختر کوچک آنجلینا جولی دختر براد پیت دختر آنجلینا جولی بیوگرافی آنجلینا آنجلینا جولی

گویا قرار بود شیلو (دختر دیگر آنجلینا جولی) در این فیلم باشد ولی به دلیل آنکه در زمان تعیین شده برای بازی ،حوصله شرکت کردن در آن را نداشته بازی او کنسل شده است.

شیلو ۶ ساله قبلا دریکی از فیلم های پدرش برد پیت به نام The Curious Case of Benjamin Button بازی کرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017