تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۷


پدر مست لب و بینی نوزادش را با دندان کند+عکس

پدر مست لب و بینی نوزادش را با دندان کند+عکس

این پدر که از گریه های فرزندش عصبانی شده علاوه بر بینی و لب دخترش نقاط دیگر بدن او را گاز گرفته و بعد مادر و کودک را روی زمین پرت کرده است.
باشگاه خبرنگاران، از سالها قبل مردم هند به مهربانی و آرام بودن شهره بوده اند اما رواج برخی رفتارهای نادرست غربی مانند شرب خمر باعث شده تا بخشی از این جامعه دست به اقدامات وحشیانه بزند و آمار جرم و جنایت را در دومین کشور پرجمعیت جهان افزایش دهد.

یکی از موضوعاتی که طی روزهای اخیر باعث تاثر رسانه های هندی شده، اقدام وحشیانه پدری است که تحت تاثیر نوشیدن مشروبات الکلی، بینی و لب دخترش را با دندان کنده است. این کودک به نام “رادها” تنها پنج ماه سن دارد و پدر عصبی به نام بادارسینگ نیز یک کارگر مزرعه است که در روستایی در منطقه سیانای ایالت راجستان هند سکونت دارد.

این مرد دارای سوابق ضرب و شتم همسرش نیز هست و در حالی که به شدت مست بوده به دخترش حمله کرده و با درخواست دادستان، به 10 سال زندان محکوم شده است.

مادر رادها به رسانه های محلی گفته است هنگامی‌ که همسرش به دختر نوزاد حمله کرده، تلاش داشته جلویش را بگیرد اما این پدر که از گریه های فرزندش عصبانی شده علاوه بر بینی و لب دخترش نقاط دیگر بدن او را گاز گرفته و بعد مادر و کودک را روی زمین پرت کرده است.

همسر این مرد افزوده است که تنها کاری که از دستم برآمد این بود که وقتی به هوش آمدم بچه‌‌ ها را برداشتم و به خانه همسایمان فرار کردم


وبگردی
Copyright 2007 - 2017