تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۸


پاکینو اپلیکیشن انلاین نظافت منزل

پاکینو اپلیکیشن انلاین نظافت منزل

راه موفقیت در هر کسب و کار رضایت مشتری ، احترام به مشتری و مشتری مداری می باشد. مخصوصا کار های خدماتی که با صد در صدی رضایت مشتری باشد.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا رضایت مشتری را در اولویت کار خود قرار داده است و تمام تلاش تیم خود را برای این امر نهاده است.

با راه اندازی اپلیکیشن پاکینو این شعار را عملی کرد و تعهد خود را به تمام اشتراک ها نشان داد.

شرکت خدماتی نظافتی یکتا با راه اندازی اپلیکیشن پاکینو که یک اپلیکیشن خدماتی می باشد .توانست تحولی چشمگیر در این عرصه ایجاد کند.

شرکت یکتا با ۷سال سابقه درخشان در زمینه خدمات رسانی حالا با کمک اپلیکیشن پاکینو به راحتی میتواند خدمات سازنده ای نظافتی داشته باشد.

شما  به راحتی میتوانید پاکینو را روی گوشی خود نصب کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود و تایید شدن شماره همراه ، در خواست خود را بر حسب نیازتان : نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت محل کار ، پذیرایی از مجالس و…..  میباشد انتخاب کنید.

استفاده از اپلیکیشن پاکینو بسیار راحت می باشد منو بسیار آسان دارد و به راحتی میتوانید با  پاکینو کار کنید . هر زمان از شبانه روز میتوانید در خواست خود را بر روی پاکینو رزرو کنید و نیروی نظافتی خانم یا آقا را انتخاب کنید ، مزایی فوق العاده پاکینو این است که در گاه پرداخت آنلاین دارد و شما بدون دقدقه هزینه ای که برای کار به شما روی پاکینو بعد از در خواست نیروی نظافتچی خود انجام دادید ، قابل رویت و پرداخت می باشد . یکی دیگر از مزایایی منحصر به فرد که در هیچ اپلیکشینی دیده نمی شود پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشد که اپراتور ها ی ما با شما تماس میگیرند و شما را دلگرم حضور به موقع نیرو میکنند ،اگر هم شما به هر دلیلی بخواهید روز رزروی خود را جا به جا کنید امکان پذیر می باشد.

وقتی وارد منو پاکینو میشوید میتوانید نوع کار خود را بر حسب متراژ منزل ،تعداد اتاق ها یا نظافت محل کار ، راه پله و یا پذیرایی از جشن ها و مهمانی هایتان به صورت ویژه انتخاب کرده و نیروی نظافتچی آقا و خانم  را تیک بزنید و در خواست خود را ارسال کنید.

سابقه ۷ ساله یکتا توانسته است این شرکت را قوی و قدرتمند سازد تا بهترین خدمات را ارئه نماید . مدیران شرکت یکتا با کادر مجرب تمام نیرو های نظافتچی خود را با وسواس و دقت تمام انتخاب کرده است چون با کمک اپلیکیشن پاکینو هدف بزرگ را دنبال میکنند که خدمات بیشماری در عرصه نظافت داشته باشند.

تمامی کسانی که با شرکت خدماتی نظافتی در رقابت بودند نتوانستند با این شرکت رقابت کنند ، شرکت یکتا  با صداقت ، پشتکار و تعهد کاری توانست شرکت خدماتی نطافتی نمونه از دیدگاه مشتری ها باشد و انگیزه و انرژی مثبت به ما بدهند وبا این همه قدر دانی ما به لطف خدا وکمک تمام مشتری های عزیزمان در صنف نظافتی رتبه مردمی را دریافت کنیم که کار شرکت نظافتی یکتا را سخت تر کرده است.

اپلیکیشن پاکینو تعهد کاری ما را تایید می کند تا به همه اشتراک های عزیزمان نشان بدهیم که ما به اسایش و اسایش شما عزیزان اهمیت میدهیم.

تمام مشتری های که با ما همکاری میکنند عزیز هستند و افراد و ارگان های مهم دولتی و خصوصی با ما همکاری میکنند که برخی از این عزیزان در سایت پاکینو موجود میباشد.

بهترین تبلیغ شرکت خدماتی نطافتی یکتا از طریق شما عزیزان بوده است که ما را به آشنایان و دوستان  خود معرفی کردید. این بزرگترین و بهترین تشکری بود که شما از ما انجام داداه اید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019