تماس با مدیر
شنبه, ۲۶ اسفند , ۱۳۹۶


پاساژ علاءالدین به خاطر تخریب تخلیه شد

پاساژ علاءالدین به خاطر تخریب تخلیه شد

پاساژ علاءالدین

 

پاساژ علاءالدین تخلیه شد/4،5 روز دیگر تخریب پاساژ

کاملا به صورت توافقی این قضیه رخ داد. طبقه منفی ۳ به طور کامل تخلیه شد. ماموران شهرداری منطقه ۱۱ با حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ این کار اجرا شد. گفته می شود تخریب بعد از تخلیه کامل صورت می گیرد. این طبقه تغییر کاربری داده می شود به پارکینگ تبدیل می شود.

ابوالفضل قناعتی به بیان اینکه پاساژ علاء الدین تخریب نشده است، گفت: قرار نبود دیروز کار انجام شود ولی تخلیه فعلا انجام شده و حتما باید در ۴ تا ۵ روز آینده تخریب انجام شود.

وی با اشاره به اینکه طبقه منفی ۳ این پاساژ تبدیل به پارکینگ می شود گفت: طبقه ۷ تخریب می شود چرا که غیرقانونی ساخته شده است. عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه طبقه ۷ طبق طرح تفصیلی و مباحث شهرسازی ساخته نشده است، گفت: در این پاساژ باید ۶ طبقه ساخته می شد و هر گونه بارگذاری در این ساختمان باید با اجازه شهرداری انجام می شد که نشد.

به گفته قناعتی، ۶ طبقه دیگر پاساژ هم شرایط مفیدی برای پاسخگویی به نیاز شهروندان را ندارد و سازمان آتش نشانی هم ایمنی این ساختمان را تایید نکرده است. وی با اشاره به اینکه کمیسیون ماده ۱۰۰رای به قلع و قمع این ساختمان داد گفت: ابتدا دیوان عدالت جلوگیری کار را متوقف کرد و با پیگیری‌های صورت گرفته دیوان هم رای را تایید کرد و گفت باید این اتفاق بیفتد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017