تماس با مدیر
جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹


پادشاه سابق عربستان با خانمی در وضعیتی زننده..+عکس

پادشاه سابق عربستان با خانمی در وضعیتی زننده..+عکس

ملک فهد، پادشاه سابق عربستان دارای معشوقه‌ای مسیحی بوده که در خفا با وی در ارتباط بوده، وی در سال 2004 از خاندان سعود به دلیل عدم پرداخت نفقه‌400 میلیون گینه استرلینگی خود شکایت کرده است.
به گزارش مشرق به نقل از فارس، ملک فهد، پادشاه سابق عربستان دارای معشوقه‌ای مسیحی بوده که در خفا با وی در ارتباط بوده، وی در سال 2004 از خاندان سعود به دلیل عدم پرداخت نفقه‌400 میلیون گینه استرلینگی خود شکایت کرده است.
اخیرا تصویری از ملک فهد بن عبد العزیز، پادشاه سابق عربستان سعودی در برخی رسانه‌ها منتشر شده که او را با خانمی در وضعیتی زننده نشان می‌دهد.

پادشاه سابق عربستان با خانمی در وضعیتی زننده..+عکس

روزنامه انگلیسی “ایندپندنت” طی گزارشی درباره این عکس چنین می‌نویسد:
ملک فهد در سال 1968 با دختری به نام “جنان حرب” آشنا می‌شود. وی از خانواده‌ای فلسطینی‌-مسیحی است که در آن زمان در حیفا زندگی می‌کرد.
ملک فهد در سال 1968 و درحالی‌که جنان بیش از 20 سال نداشت با وی آشنا می‌شود و در مراسمی سری و مخفیانه در کاخ خود او را به عقد موقت خود در می‌آورد.
جنان تا سال 1970 در کاخ فهد مخفیانه بسرمی‌برد تا این که در این سال برخی از چهره‌های برجسته خاندان سعود وی را از عربستان طرد می‌کنند،‌ با این حال رابطه فهد و جنان در لندن ادامه پیدا می‌کند تا این‌که در سال 1982 فهد به پادشاهی عربستان می‌رسد.
از زمانی که فهد قدرت را در عربستان بدست می‌گیرد، رابطه خود با جنان را قطع می‌کند و برای این‌که بر روی این رابطه سرپوش بگذارد، تلاش می‌کند با دادن رشوه‌ 8 میلیون گینه استرلینگی جنان را وادار به سکوت کند. اما متعهد می‌شود، نفقه او را پرداخت کند.
 چند سال بعد روند پرداخت نفقه قطع می‌شود و همین موضوع جنان را وادار می‌کند، در سال 2004 با ارائه شکایتی به دادگاه لندن خواستار نفقه خود از پادشاه سعودی شود.
این درخواست بدون پاسخ باقی می‌ماند و یک سال بعد فهد از دنیا می‌رود، و مقامات سعودی تلاش می‌کنند، پس از آن پرونده بسته شود، اما جنان بار دیگر با تلاش‌های بسیار دوباره پرونده نفقه خود را که 400 میلیون گینه برآورد شده به جریان انداخته است.
جنان حرب که هم اکنون شصت و چهارمین سال زندگی خود را سپری می‌کند، در این‌باره از ملکه الیزابت دوم درخواست کمک و دخالت در قضیه را کرده و تاکید نموده،‌ در صورتی‌که مقامات سعودی به شکایت وی رسیدگی نکنند، وی دست به تالیف کتابی درباره رابطه خود با فهد خواهد زد و این موضوع موجب می‌شود، بسیاری از خفایای آل سعود را برملا کند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019