تماس با مدیر
دوشنبه, ۳ آذر , ۱۳۹۹


وقتی برادر به برادر رحم نمی کند+عكس

وقتی برادر به برادر رحم نمی کند+عكس

رئیس کلانتری 108 نواب در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: عوامل واحد گشت خودرویی این کلانتری در حین انجام وظیفه ی خود در سطح حوزه ی استحفاظی بلافاصله در پی کسب خبری مبنی بر درگیری و نزاع با قمه خود را به آدرس خیابان خوش، نرسیده به خیابان هاشمی رساندند.

سرهنگ اصغر عرب عامری در ادامه اظهار داشت: عوامل این یگان با حضور خود در محل مشاهده نمودند،  فردی با عصبانیت با قمه در حال ضربه زدن به شخص دیگری است  و این طور  به نظر می رسید که قصد جان وی را دارد.
این مقام مسئول انتظامی در ادامه افزود: عوامل واحد گشت به دلیل خطرناک بودن موضوع بلافاصله با شجاعت برای مهار متهم اقدام نموده و که در  همین حین فرد عصبانی با قمه به سمت ماموران حمله ور شد که ماموران با شلیک یک تیر جنگی هوایی آن را به عقب راندند.
 وی تاکید کرد: به دنبال این موضوع متهم برای رهایی از چنگ ماموران به سمت خیابان متواری شد و با ایجاد سر و صدا قصد رعب و وحشت را داشت که مجددا ماموران آماده تیری شلیک کردند  و این متهم خطرناک را زمین گیر نمودند و قمه ی آن را درحالی  که آغشته به خون بود ضبط کردند.
سرهنگ عامری اذعان داشت:  پس  از انتقال فرد مجروح به بیمارستان متهم به کلانتری آورده شد و در بازجویی اولیه خود را به نام سجاد 27 ساله معرفی کرد و انگیزه ی کار خود را فحاشی فرد مجروح به همسرش بیان کرد.
 وی در پایان  خاطر نشان کرد: ولی ماموران تیز هوش این کلانتری پس از بررسی های بیشتر و تجمیع و پردازش اطلاعات به دست آمده متوجه شدند که متهم با فرد مجروح برادر هستند و به علت اختلاف حساب مالی اندکی قمه ی 40 سانتی متری خود را از داخل خانه برداشته و به جان برادر خود به نام محمد صادق افتاده است لذا پرونده ی متهم پس از تنظیم به دادسرای ناحیه 10 ارسال گردید.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019