تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۷


وضع مالی اشکان خطیبی و رابطه اش با رامبد جوان

وضع مالی اشکان خطیبی و رابطه اش با رامبد جوان

این بازیگر با اشاره به اینكه چه اهمیتی دارد بیشترین دستمزد را در سریال «تكیه بر باد» بگیرد‌، خاطر نشان كرد: شایعه‌ای هم شده است كه آدم پولداری هستم اما نیستم،‌ بازیگری به اندازه كافی دردسرساز است.
خطیبی كه در جنگ «سه ستاره» رادیو جوان حاضر شده بود، در بخشی از برنامه به شوخی گفت: در طول این سالیان به مُنشی رامبد جوان تبدیل شدم و همه وقتی او را پیدا نمی‌كنند سراغش را از من می‌گیرند. به دلیل اینكه بسیار پرمشغله است؛ البته این از شانس‌های خوب من است. شروع كار من از آنجایی بود كه رامبد جوان تیزر تبلیغاتی می‌ساخت و من نیز برای آنها موسیقی می‌ساختم.
خطیبی درباره‌ی خواننده شدنش هم اظهار كرد: این روزها خیلی‌ها درباره‌ی ما دافعه دارند كه چه فكری كرده‌ایم كه می‌توانیم هركاری را انجام دهیم، اما من از كودكی به صلاحدید مادرم موسیقی را دنبال كردم. ابتدا پیانو می‌زدم اما پس از آن گیتار و سازهای دیگر را شروع كردم و با گروه‌های مختلف موسیقی از جمله ایلیا منفرد كار كرده‌ام. همچنین گروهی به اسم «آپلو» داشتیم كه موسیقی راك كار می‌كردیم. «ترافیك» نیز عنوان آلبومی است كه برای اولین بار در رسانه‌ی جمعی پخش شد و این باعث افتخار من است.


وبگردی
Copyright 2007 - 2017