تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۷


ورک شاپ لیلا حاتمی در صربستان+عکس

ورک شاپ لیلا حاتمی در صربستان+عکس

لیلا حاتمی، بازیگر شناخته شده سینمای کشورمان که به تازگی به واسطه بازی در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین، آخرین ساخته اصغر فرهادی که مورد توجه اغلب محافل هنری – سینمایی جهان قرار گرفته با برگزاری کارگاه آموزشی (ورک شاپ) در کاستندروف به سئوالات علاقه مندان به هنر هفتم پاسخ گفت.

 

: لیلا حاتمی، بازیگر شناخته شده سینمای کشورمان که به تازگی به واسطه بازی در فیلم سینمایی جدایی نادر از سیمین، آخرین ساخته اصغر فرهادی که مورد توجه اغلب محافل هنری – سینمایی جهان قرار گرفته با برگزاری کارگاه آموزشی (ورک شاپ) در کاستندروف به سئوالات علاقه مندان به هنر هفتم پاسخ گفت.

لیلا حاتمی در این کارگاه پس از سخنانی کوتاه به سئوالات حاضرین درباره سینمای ایران و مسائل دیگر پاسخ گفت.

پیشتر امیر کوستوریتسا، کارگردان صرب و برگزار کننده این جشنواره در نشستی خبری اعلام کرده بود که اصغر فرهادی از میهمانان ویژه جشنواره امسال است که گویا در پی سفر فرهادی برای دریافت جایزه گلدن گلوب، لیلا حاتمی از ایران در این جشنواره شرکت کرده است.

در بخش ویژه این جشنواره فیلم «جدایی نادر از سیمین» ساخته اصغر فرهادی و تازه‌ترین ساخته‌های کیم کی دوک («آریرانگ»)، نوری بیلگه جیلان («روزی روزگاری در آناتولی») و ابل فرارا («آخرین روز روی زمین») به نمایش درمی‌آید.

این جشنواره خصوصی را امیر کوستوریتسا کارگردان برنده دو جایزه نخل طلای کن برپا کرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017