تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹


ورود ستارگان فوتبال جهان به ایران بامداد جمعه از طریق فرودگاه امام خمینی

ورود ستارگان فوتبال جهان به ایران بامداد جمعه از طریق فرودگاه امام خمینی

ستارگان فوتبال جهان

 

حاشیه ورود ستارگان فوتبال جهان به ایران

 

اعضای تیم فوتبال ستارگان جهان وارد ایران شدند.

اعضای تیم فوتبال ستارگان جهان، بامداد جمعه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد ایران شدند. نفراتی چون لوئیس فیگو(Luís Figo)، فرناندو هیرو(Fernando Hierro)، بودو ایلنگر(Bodo Illgner)، فرناندو کوتو(Fernando Couto)، فابیو کاناوارو(Fabio Cannavaro)، ‘گازتا مندیه‌تا’، باری لیتمانن(Jari Olavi Litmanen)، فرناندو دان، ویتور بایا(Vítor Baía)، ‘پدرو پائولتا’، ‘پدرو لوپز’، ‘فابیو گارسیا’، ‘دیوید گارسیا کاپدویلا’ در این تیم حضور دارند.

مارسل دسایی(Marcel Desailly) و ادگار داویدس(Edgar Davids) نیز چند ساعت دیرتر و با پروازهای دیگری وارد فرودگاه امام خمینی شدند. کریستین کارمبو(Christian Karembeu) نیز از جمله ستارگانی است که با تاخیر و با یکی از پروازهای بعدی وارد تهران می شود. تیم فوتبال ستارگان فوتبال جهان ساعت 18 به مصاف تیم فوتبال ستارگان ایران می رود.

درحالی که شب گذشته ورود روبرتو کارلوس(Roberto Carlos) و میشل سالگادو(Míchel Salgado) با حواشی بسیار زیادی همراه بود، اما این بار ورود دیگر اعضای تیم فوتبال ستارگان جهان با نظم خاصی انجام شد و در شرایطی که دست‌اندرکاران برنامه نود نیز این مراسم را زنده پوشش می‌دادند، مسوولان CIP فرودگاه امام خمینی برای تسهیل این امر نظم خاصی را به سالن داده بودند، البته هنگامی که ستارگان فوتبال جهان می خواستند سوار اتوبوس شوند استقبال زیاد هواداران ایرانی باعث بروز بی نظمی هایی نیز شد.

همچنین تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های گروهی با حضور در سالن CIP مراسم ورود ستارگان فوتبال جهان را پوشش خبری دادند. البته بازار عکس‌های سلفی نیز در سالن داغ داغ بود.

بازیکنان تیم ستارگان جهان سعی داشتند از مصاحبه در فرودگاه خودداری کنند و تلاش های خبرنگاران به ویژه گزارشگران صدا و سیما در این رابطه در بیشتر موارد بی نتیجه می ماند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019