تماس با مدیر
پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷


واکنش یک نماینده تهران به جلسه روحانی با مدیران مسئول

واکنش یک نماینده تهران به جلسه روحانی با مدیران مسئول

واکنش یک نماینده تهران به جلسه روحانی

لاله افتخاری با بیان اینکه رسانه‌ها نقش بارزی در تجلی مردم‌سالاری دینی بازی می‌کنند، توضیح داد: افراد در گزینش رسانه های مطلوب خود مختار هستند و ممکن است اطرافیان آقای روحانی نیز مصلحتی در این کار دیده باشند اما مسئله قابل ذکر اینجاست که ایشان باید خط‌ مشی اعتدال را در همه حوزه‌ها حفظ کنند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آقای روحانی شعار اعتدال و وابسته  نبودن به هیچ گروه و حزبی را در سرلوحه کار خود قرار داد و بسیاری از مردم نیز به همین  دلیل به ایشان رای دادند از این رو اعتدال باید در همه عرصه‌ها حفظ شود چرا که برخورد گزینشی ممکن است ایجاد شائبه کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، ادامه داد: رئیس جمهور آینده با همه رسانه‌ها تعامل ویژه داشته باشد چرا که رسانه‌ها تجلی گاه مردمسالاری دینی در کشور هستند و باید با عدالت به همه آنها نگاه مساوی داشته باشیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، افزود: رسانه‌ها پل ارتباطی خوبی برای ایجاد ارتباط میان رئیس جمهور آینده و مردم هستند و رئیس جمهور منتخب مردم باید همه رسانه‌ها از همه سلایق و گروه‌ها را مورد عنایت خود قرار دهند.

گفتنی است، صبح امروز نشستی مشترک با حضور مدیران برخی از رسانه ها  با  مسئولان کمیته رسانه ای دولت یازدهم  برگزارشد که در این نشست دکتر روحانی رئیس جمهور منتخب و برخی از مدیران مسئول به بیان نظرات خود پرداختند. دعوت گزینشی از رسانه ها باعث اعتراض برخی از مدعوین و اهالی رسانه شد. در این نشست تعدادی از مدیران مسئول نیز به علت بروز برخی مشکلات جلسه را ترک کردند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017