تماس با مدیر
چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۳۹۷


واژگونی خودروی زائران کربلا این بار در قم

واژگونی خودروی زائران کربلا این بار در قم

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از کشته شدن دو نفر و مجروح شدن ۱۳ نفر دیگر بر اثر واژگونی یک دستگاه ون خبر داد.

محمدرضا حسنی امروز در گفت‌وگویی با اشاره به حوادث امروز قم گفت: واژگونی ون در جاده قدیم قم ـ تهران از جمله این حوادث بود. وی در تشریح جزئیات این حادثه افزود: این حادثه در کیلومتر ۵۰ محور قدیم قم ـ تهران روی داد که در آن دو نفر جان خود را از دست دادند و ۱۳ نفر دیگر نیز مجروح شدند. رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با بیان اینکه یک آقای ۵۰ ساله و دختر ۹ ساله از جان باختگان این حادثه بودند بیان کرد: حال چند نفر از این مجروحان که از زائران کربلا بوده و در مسیر عزیمت به کرج در حال حرکت بودند وخیم گزارش شده است.

حسنی اضافه کرد: مجروحان این حادثه توسط هفت دستگاه آمبولانس اورژانس به مراکز درمانی نکویی و شهید بهشتی انتقال داده شدند.

وی از برخورد شدید ون با سه عابر پیاده در پردیسان خبر داد و بیان کرد: در این حادثه دو خانم ۲۵ و ۴۵ ساله و یک کودک پنج ساله به شدت مصدوم شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ابراز کرد: کودک و یکی دیگر از مجروحان با عملیات احیا به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

وی به مسمومیت خانمی ۲۲ ساله با گاز co اشاره کرد و گفت: این خانم دچار کاهش شدید سطح هوشیاری شد که به مراکز درمانی انتقال یافت.

حسنی یادآور شد: از آغاز فصل سرما تا کنون سه نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست داده‌اند و ۲۳ نفر نیز دچار کاهش سطح هوشیاری با درجات مختلف شده‌اند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017