تماس با مدیر
جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹


والدین دختری او را در مقابل چشمان خواهرش کشتند+عکس

والدین دختری او را در مقابل چشمان خواهرش کشتند+عکس

والدین سنگدل یک دختر نوجوان در اقدامی بی رحمانه و وحشتناک او را مقابل چشمان خواهرش به قتل رساندند ، سپس جنازه ی وی را به رودخانه انداختند ، چون معتقد بودند وی باعث شرمساری خانواده شده است. این دختر به جرم اینکه یک غربی تمام عیار شده و از خواسته والدینش سرپیچی کرده است به قتل رسید.حرفهای والدین این دختر در دادگاه والدین این دختر متهم هستند که او را مقابل چشم خواهرش کشته و جنازه اش را به رودخانه انداخته اند.

 

 

 

این اتفاق مربوط به سال ۲۰۰۴ است و جنازه تجزیه شده “شفیعه احمد” چند روز بعد از مرگش پیداشد. والدین این دختر که هنگام مرگ ۱۷ ساله بود علت قتل وی را سرپیچی از مقررات خانواده اعلام کرده اند.
آنها به قاضی گفتند ۱سال تلاش کردند تا این دختر را به راه سابق بازگردانند اما چون متوجه شدند او به فرهنگ غرب بیشتر علاقه مند شده است او را به قتل رساندند. پدر او ۵۲ ساله و مادرش ۴۹ ساله است آنها هنگام پیدا شدن جنازه هم در معرض اتهام بودند اما به دلیل اینکه شاهدی برای این ماجرا وجود نداشت و آنها قتل را انکار کردند آزاد شدند.

قاضی میگوید علت اینکه این پرونده انقدر دیر پیگیری شده است این است که در زمان حادثه شاهدی وجود نداشته است. و حالا خواهر کوچکتر مقتول که در زمان قتل نوجوان بوده است زمانیکه توسط والدینش به جرم سرقت از منزل به دست پلیس سپرده شد پرده از این راز خانوادگی برداشت و خانواده را روانه دادگاه کرد.

 

 

این دختر یک پاکستانی الاصل بود که با مهاجرتش به انگلستان تحت تاثیر فرهنگ غرب به زندگی غربی پرداخته است که همین مسئله باعث مرگش شد. والدین او بعد از کشتن وی دیگر بچه های خانواده را ترسانده بودند که در مورد این مسئله به کسی حرفی نزنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019