تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹


واقعیت جدایی کریستیانو رونالدو از همسرش+عکس

واقعیت جدایی کریستیانو رونالدو از همسرش+عکس

کریستیانو رونالدو

 

بنابر گزارش “نیویورک پست”، مدیر برنامه “شایک” درباره آنها نوشت: «می توانیم تأیید کنیم که شایک به رابطه اش با کریستیانو رونالدو پایان داده است».

هنور به طور دقیق دلیل این جدایی بیان نشده است، اما شایعاتی مبنی بر ارتباط پر چالش میان مدل روسی و مادر رونالدو دهان به دهان می چرخد.

مدیر برنامه های شایک افزوده است: «ایرینا طی رابطه اش با رونالدو، ارتباط بسیار نزدیکی با خانواده او داشته است. هیچ نکته منفی ای در رابطه او با خانواده کریستیانو وجود نداشت و این موضوع به هیچ وجه نمی تواند عامل جدایی آنها باشد. ایرینا در حال حاضر هیچ اظهارنظری نکرده است».

بنابر نوشته یک روزنامه پرتغالی، شایک حضور در مهمانی تولد شصت سالگی مادر برنده توپ طلای امسال را نپذیرفت.

گفته می شود شایک به رونالدو گفته بود نمی خواهد در محل تولد رونالدو یعنی “مادیرا” حاضر شود، متعاقب این موضوع رابطه عاشقانه این زوج به پایان رسید. از دیگر نکات قابل ذکر این که شایک دیگر صفحه توئیتر رونالدو را فالو نمی کند.

یک منبع آگاه گفته است: «کریستیانو می خواست مادرش را سوپرایز کند و همان طور که کریسمس را همراه ایرینا در دبی گذراند، روز تولد مادرش در کنار او باشد، اما ایرینا نمی خواست همراه او برود».

منابع آگاه معتقدند، مادر رونالدو تصور می کند ایرینا زن مناسبی برای پسرش نیست. در مراسم توپ طلای امسال، کریستیانو پس از دریافت جایزه علاوه بر مادرش، پسر چهار ساله اش را نیز روی سن برد، پسر بچه ای که هویت مادرش فاش نشده است.

ایرینا پس از این که نتوانست در مراسم توپ طلای زوریخ در روز دوشنبه حضور پیدا کند، دیگر صفحه رونالدو را در توئیتر دنبال نکرد. گفته می شد ایرینا به دلایل برخی تعهدات نتوانسته در مراسم توپ طلای فیفا حضور یابد.

بسیاری از هواداران از همان ابتدا مشکوک شدند که چرا ایرینا دریافت جایزه مهم توپ طلا را به کریستیانو تبریک نگفته است. ایرینا به جای تبریک به کریستیانو، عکس هایی از جشن تولد 29 سالگی خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019