تماس با مدیر
شنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۸


هیچکس دختر این فیلم را دوست ندارد+عکس

هیچکس دختر این فیلم را دوست ندارد+عکس

ولین عکس‌های فیلم «کری» با بازی کلویی گریس مورتز در نقش دختری که هیچکس در دبیرستان او را دوست ندارد، منتشر شد.

«کری» اقتباسی از رمان معروف استفن کینگ به همین نام است. در این فیلم کلویی گریس مورتز نقش دختری به نام کری را بازی می‌کند که مادرش با بازی جولین مور طبق آموزه‌های سخت مسیحیت او را تربیت کرده است. وقتی کری در جشن آخر سال مورد تحقیر همکلاسی‌هایش قرار می‌گیرد، از آن‌ها انتقامی خونین می‌گیرد.
«کری» را کیمبرلی پیرس ساخته است که با فیلم تحسین‌شده «پسرها گریه نمی‌کنند» شهرت دارد. فیلم پیرس درواقع بازسازی فیلمی به همین نام ساخته برایان دی‌پالما است. ابتدا قرار بود نقش کری را لینزی لوهان بازی کند اما در نهایت این نقش به کلویی گریس مورتز رسید. فیلم 18 اکتبر روی پرده می‌رود.
جولین مور در صحنه‌ای از فیلم «کری» / برایان دی‌پالما در سال 1976 اولین نسخه سینمایی «کری» را ساخت. در آن فیلم سیسی اسپیسک بازیگر برنده اسکار برای «دختر معدنچی» نقش کری را بازی کرد. فیلم دی‌پالما هم در گیشه و هم نزد منتقدان با واکنش مثبت و گرم مواجه شد و راه دی‌پالما را در سینمای جریان اصلی باز کرد و حتی آغازگر اقتباس‌های متعدد سینمایی و تلویزیونی از آثار استفن کینگ شد.
نمای معروفی از فیلم سال 1976 / فیلم دی‌پالما با بودجه حدود دو میلیون دلاری ساخته شد و در آمریکا به فروش 34 میلیون دلاری رسید. اسپیسک برای این فیلم نامزد اسکار بهترین بازیگر زن و پایپر لوری برای بازی در نقش مادر او، نامزد اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل شد.

پوستر فیلم «کری» / رمان «کری» اولین رمان استفن کینگ، سلطان ادبیات وحشت است که سال 1974 در 30 هزار نسخه منتشر شد. این کتاب بارها به دلیل ترسناک بودن در آمریکا ممنوع اعلام شده است. موفقیت کتاب آن‌قدر زیاد بود که استفن کینگ را سریع به عنوان یک نویسنده بااستعداد و البته محبوب سینماگران معرفی کرد.از آثار کینگ اقتباس‌های متعددی به صورت سینمایی و تلویزیونی صورت گرفته که «درخشش» ساخته استنلی کوبریک از همه معروف‌تر است

وبگردی
Copyright 2007 - 2019