تماس با مدیر
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸


هنرپيشه اي که ادعا ميکند پدر واقعي فرزندان مايکل جکسون است+عکس

هنرپيشه اي که ادعا ميکند پدر واقعي فرزندان مايکل جکسون است+عکس

يک هنرپيشه انگليسي ادعا ميکند پدر واقعي فرزندان مايکل جکسون است و به خاطر اثبات حرفش حاضر است آزمايش “دي ان اي ” انجام دهد.

 
 
اين مرد 54 ساله که “مارک لستر” نام دارد بيش از 30 سال از دوستان نزديک مايکل جکسون بوده است ، او ادعا ميکند با اهداي اسپرم خود به مايکل و همسرش به او کمک کرده است تا آنها فرزنداني داشته باشند. او به خبرنگاران گفته است : من بدون اجازه بچه ها اقدام به انجام تست تشخيص والد نخواهم کرد، اما هنگاميکه آنها به سن قانوني برسند و از من بخواهند مطمئنا حرفهايم را اثبات خواهم کرد، من بچه ها را مجبور به انجام کاري نميکنم فقط ميخواهم همانطور که به مايکل قول دادم پدرخوانده آنها باشم. او اضافه ميکند دختر 18 ساله من “اوليويا” کاملا شبيه “پاريس” دختر مايکل است و اين خود شاهدي بر ادعاي من ميباشد.
 
آقاي لستر از سن 8 سالگي حضور در سينما را تجربه کرده است و از سال 1978 با مايکل جکسون دوستان نزديکي بوده اند.
 
او در مصاحبه جنجالي اش گفته است بعد از تولد سومين فرزندم مايکل از من خواست با اهداي اسپرم کمک کنم تا همسر او “دبي رو” صاحب فرزند شود و من اين کار را براي او انجام دادم اما هرگز به صورت رسمي صحبتي از اين ماجرا به ميان نيامده است. او اضافه ميکند اين اتفاق سه بار تکرار شد و حالا من ميخواهم به همه نشان دهم که صحبتهاي من درست است.
گفتني است سابقا بادي گارد انگليسي مايکل جکسون ادعا کرده بود که پدر فرزند سوم اوست و در سال 2001 اسپرم خود را به او اهدا کرده است.
 
 
 
 
 
 
 

وبگردی
Copyright 2007 - 2017