تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹


همکاری دوباره کیمیایی پدر و پسر در سینما+عکس

همکاری دوباره کیمیایی پدر و پسر در سینما+عکس

اگر اتفاق خاصی نیفتد پولاد قرار است با ظاهری عجیب در «کلید شکسته» به کارگردانی پدرش؛ مسعود کیمیایی ظاهر شود.

بالاخره وزارت ارشاد با مسعود کیمیایی کنار آمد و در نهایت روز گذشته به فیلمنامه جدید او رای مثبت و مجوز ساخت داد. اگر خاطرتان باشد در آخرین هفته های سال گذشته در خبری اختصاصی از فیلمنامه جدید استاد گفتیم.

اینکه با تیم همراهش یعنی تینا پاکروان و عبدالرضا منجزی فیلمنامه جدیدی نوشته و می خواهد در سال 92 آن را جلوی دوربین ببرد. آن زمان این فیلمنامه نامی نداشت اما روز گذشته سناریوی جدید کیمیایی با نام «کلید شکسته» موافقت برای ساخت گرفت و مجری طرح آن هم تینا پاکروان خواهد بود. آنطور که باخبر شدیم این فیلم نوآری کلاسیک خواهد بود و در فاصله زمانی یک شب تا صبح اتفاق می افتد.

 

گفته می شود که کاراکتر محوری این فیلم زنی است که نمونه اش در سینمای ایران دیده نشده و قرار است از میان ستارگان انتخاب شود. اما آنطور که منابع آگاه به گوشمان رساندند برخلاف تصور همه در فیلم جدید مسعود خان باز هم پولاد کیمیایی یکی از نقش آفرینان اصلی است و نکته جالب ماجرا هم اینجاست که قرار است با تغییری ویژه در ظاهرش نقش اصلی فیلم پدر را ایفا کند؛ حالا اینکه این تغییر چیست را بگذارید چند روز دیگر فاش کنیم.

کیمیایی هفته گذشته در «هفت» عنوان کرده بود که این سال های عمرش دارد با بی رحمی تمام از جانب ارشاد سپری می شود و با او بر سر ساخت پروژه هایش توافق نمی شود که گویا این حرف به گوش ارشاد رسید و ترتیب اثر دادند. روزهای آینده قطعا خبرهای جدیدی از پروژه جدید مسعود کیمیایی منتشر خواهیم کرد. بد نیست در پایان بدانید که شورای پروانه ساخت همچنین برای فیلم های «دوران عاشقی» به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا رئیسیان و «بچه نشو پسر» به کارگردانی علیرضا نادری و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده پروانه ساخت صادر کرده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019