تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


همسر لئوناردو دی کاپریو باید شبیه مادرش باشد+عکس

همسر لئوناردو دی کاپریو باید شبیه مادرش باشد+عکس

همسر ایده آل لئوناردو دی کاپریو ، زنی است که شبیه مادرش باشد .

او گفت:”مادرم مرکز زندگی من است .او یک زن قوی و محکم است و همیشه صادق و راستگو است، اگر مردی چنین زنی در زندگی اش داشته باشد واقعا” سعادتمند و خوشبخت می شود و به همین دلیل یکی از معیارهای اصلی من برای انتخاب همسر آینده ام همین خصوصیات اخلاقی است.”

 

لئوناردو اخیرا” فاش کرد که بازی در فیلم موفق “تایتانیک” در سال ۱۹۹۷ تاثیر بسیار بدی روی زندگی عشقی او گذاشته است زیرا این فیلم باعث شد که او به یک ستاره جذاب و مشهور در جهان تبدیل شود.

لئوناردو که در این فیلم بزرگ نقش مقابل کیت وینسلت را بازی کرده است ، به روزنامه دیلی اکسپرس گفت:”قبل از اینکه در این فیلم بازی کنم ، روابط عاشقانه بسیار موفق تری داشتم. لئوناردو دی کاپریو چندی پیش گفته بود که نسبت به ازدواج کمی بد بین است و ممکن است هرگز ازدواج نکند زیرا مشاهده شکستهای متعدد سایر افراد در ازدواجشان باعث شده است که نسبت به ازدواج و تشکیل خانواده مردد شود.

لئوناردو گفت:” نمی دانم در آینده ازدواج خواهم کرد یا نه؟ من زوجهای بسیار زیادی را دیده ام که با شادی و عشق فراوان با هم ازدواج کرده اند اما بعد از مدت کوتاهی از هم جدا شده اند. من هم مثل سایر مردم از این موضوع واقعا” تعجب می کنم.”

هیچکس نمی تواند زندگی مشترک یک زوج را از دور ببیند و در مورد رابطه آنها قضاوت کند. من هم مثل بقیه مردم از زندگی خصوصی بازیگرانی که با آنها همکاری می کنم هیچ اطلاعی ندارم . تنها چیزی که من می دانم این است که آیا آنها بازیگران ویا کارگردانهای خوبی هستند یا نه؟”

وبگردی
Copyright 2007 - 2019