تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹


همسر اوباما به دنبال دختران ربوده شده در نیجریه + عکس

همسر اوباما به دنبال دختران ربوده شده در نیجریه + عکس

همسر اوباما

همسر اوباما به دنبال دختران ربوده شده در نیجریه بانوی اول آمریکا در پیامی حمایت خود را از تلاش‌ها برای یافتن دختران ربوده شده در نیجریه اعلام کرد.

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، میشل اوباما، همسر رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام خود در توییتر با ابراز نگرانی از وضعیت به وجود آمده در نیجریه و ربوده شدن حدود 300 دختر دانش‌آموز توسط شبه‌نظامیان گروه تروریستی بوکوحرام گفت: این دختران باید صحیح و سالم بازگردند.

وی افزود: دعای ما پشت سر این دختران ربوده شده نیجریه‌ای و خانواده‌های آنهاست. زمان آن فرا رسیده است که این دختران به آغوش خانواده‌هایشان بازگردند.

همسر باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا به همراه این نوشته تصویری از خودش را به همراه کاغذی در دست منتشر کرد که روی آن نوشته بود:‌ «دختران ما را بازگردانید».

این پیام با امضای «mo-» منتشر شده است که نشان می‌دهد میشل اوباما شخصا این پیام را توئیت کرده است.

دولت آمریکا برای یافتن این دختران که بوکوحرام تهدید کرده است به شبه‌نظامیان مناطق دیگر و یا حتی کشورهای دیگر از جمله کنگو و نیجر می‌فروشد، کارشناسان نظامی به این کشور آفریقایی اعزام کرده است.

این گروه تروریستی که مخالف تحصیل دختران است و شیوه‌های عجیبی را برای کارهایش در نظر دارد، حدود سه هفته پیش این دختران را ربود و حملات گاه و بیگاه آنها به مدارس و دختران نیجریه‌ای همچنان ادامه دارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019