تماس با مدیر
چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹


هفت چهره فوتبالی که از مسی متنفرند+عکس

هفت چهره فوتبالی که از مسی متنفرند+عکس

فوتبال آنلاين كواتروهوراريا اسپانيا امروز در مقاله اي از 7 ستاره نام برد كه از مسي متنفرند.اين رسانه قبلا چنين ليستي را براي رونالدو منتشر كرده بود.

هفت ستاره كه از مسي متنفرند:

پس از رکوردي که اخيرا مسي به دست آورد و گرد مولر اسطوره آلماني را با 85 گل در فصل کنار زد ، اين موفقيت به مذاق خيلي از فوتباليست ها خوش نيامد.

زلاتان ابراهيموويچ

ستاره سوئدي پاريسن ژرمن گفت : اگر من جاي مسي در بارسلونا بودم اکنون 90 گل را به ثبت رسانده بودم. مسي کار شاقي نکرده است.خيلي از گلهاي او در نتيجه اشتباهات داوران بوده.

پپه

او يکي از بازيکناني است که از مسي متنفر است.او اين تنفر را در بازي جام حذفي با لگد کردن دست مسي ثابت کرد.

رويستون درنته

فوتباليست هلندي که تنها يک بار براي رئال بازي کرد و همان يکبار باعث شد تا کينه اي هميشگي از مسي پيدا کند. به گفته درنته در آن بازي که مقابل بارسلونا بود مسي به او توهين نژاد پرستي کرد.اين ادعا هرگز ثابت نشد اما باعث تعجب است که با گذشت چند سال ، او هنوز اين ناراحتي را در دل دارد.

داويد ويا

گفته مي شود با وجود اينکه اين دو هم تيمي هستند اما جر و بحث زيادي بين آنها صورت گرفته است.مسي در مسابقات هميشه از ويا شاکي است که چرا پاس را به او نمي دهد و اين موضوع ويا را مي رنجاند .جر و بحث اين دو در بازي با سلتيك جنجال آفرين بود.شايد ويا به اين دليل كه در سايه مسي قرار گرفته بارسا را به قصد يووه و يا ليورپول ترك كند.

نيکلاس بورديسو

در بازي مقابل کلمبيا در چهارچوب کوپا آمريکا بحث سختي بين مسي و بورديسو صورت گرفت. وقتي که مسي نتوانست توپ را وارد دروازه کند ،‌بورديسو سر او فرياد زد  و مسي با بي اهميتي دست تکان داد. اين مشاجره به رختکن کشيده شد و درگيري بالا گرفت .

رونالد رالديس

مدافع بوليوايي در ديدار مقابل آرژانتين در چارچوب کوپا امريکا 2011 با ليونل مسي درگير شد.كامبياسو اين دو را از يكديگر جدا نمود.رالديس مسي را بت نخوت خواند.

خوزه مورينيو

او نيز مانند اكثر رئالي ها از مسي متنفر است.چرا که مسي اميد اول رقيب ديرينه مادريد مي باشد.كنايه او به مصدوميت مسي،متمارض خواندن او،متهم كردن مسي براي به دست آوردن توپ طلا به خاطر رابطه بارسا با يوفا و كوچك شمردن او در برابر رونالدو همه گواهي بر اين مساله است . او در بازي سوپر جام اسپانيا 2011 نيز حرکتي انجام داد که نشان مي دهد از مسي خوشش نمي آيد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019