تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۹


هزینه کربوکسی تراپی واژن

هزینه کربوکسی تراپی واژن

عمل زیبایی کربوکسی تراپی امروزه طرفدران زیادی در سطح جهان مخصوصا کشور خودمان ایران دارد. در این مقاله سعی داریم در ابتدا به معرفی این عمل بپردازیم تا شما را با کاربرد و ویژگی های این عمل آشنا سازیم و سپس عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی واژن دکتر زرگنج را شرح دهیم .

البته بد نیست قبل ازآن نیز مقداری با کربوکسی تراپی شکم دکتر زرگنج نیز آشنا شوید.

کربوکسی تراپی چیست ؟

کربوکسی تراپی نوعی عمل زیبایی است که تقریبا ۲۵ سال پیش برای اولین بار در اروپا از آن استفاده شد. زیرا در آن زمان، درون آب های معدنی که از اعماق زمین بدست می آمد، گاز دی اکسید کربن موجود بود. این آب ها از گذشته خاصیت درمانی داشتند و برای بهبود گرفتگی ها و زخم ها ، التیام دردها مفید بودند. طی مطالعاتی که دانشمندان انجام دادند به این نتیجه رسیدند که هر قسمتی از بدن که در معرض این گاز ها باشد باعث بهبود رخم گشته و عمل خونرسانی در بدن را افزایش میدهند.  سرانجام محققان کشف کردند که میتوانند این گاز را استخراج کرده و درون کپسول هایی قرار دهند.

در حال حاضر ، کپسول های دی اکسید کربن به دستگاه متصل شده و به میزان مناسب با توجه به درجه ، به پوست یا نواحی زیر جلدی تزریق می شوند. لازم به ذکر است که دی اکسید کربن باید از بدن خارج شود ، بنابراین با ورود آن به پوست ، مکانیسم های بدن برای از بین بردن این گاز شروع به کار می کنند و این موضوع باعث افزایش جریان خون و همچنین رساندن اکسیژن بیشتری به پوست میشود. باید بدانید که اکسیژن می تواند رگ های خونی را بهبود بخشد ،و موجب التیام سلول های پوستی شود و سرآخر پوست را جوان میکند.

 

 

 

کربوکسی تراپی واژن

هزینه کربوکسی تراپی واژن بسته به سن افراد و میزان و درجه تیرگی واژن آنها متفاوت است.از سن ۳۰ سالگی که تولید هورمون ها در بدن کاهش می یابد ، حجم واژن خانم ها کاهش یافته و شل می گردد و این مشکل ممکن است حتی برای آن دسته از زنانی که زایمان هم نکرده اند اتفاق بیفتد. عارضه شل شدگی واژن رابطه جنسی را هم تحت شعاع قرار میدهد و پیامد منفی به دنبال دارد.. واژن نیز همچون بقیه بخش های بدن روزی پیر میگردد. مواردی همچون زایمان، اضافه وزن شدید و چاقی میتواند موجب شل شدن واژن بشوند. که این امر منجر به مشکلاتی مانند افتادگی رحم و کنترل نداشتن ادرار خواهد شد. برای رفع این مشکلات کربوکسی تراپی واژن توصیه میگردد.

یکی از کارهایی  که در جهت زیباتر شدن واژن بانوان صورت میگیرد ، کاربوکسی تراپی است که امروزه طرفداران بیشماری دارد و خانم ها می توانند با بکار گیری از این راه حل مشکلات ناحیه آلت تناسلی خود را به میزان قابل توجهی برطرف کنند. دستگاه کربوکسی به زنان اجازه می دهد تا تیرگی موجود در ناحیه تناسلی خود را از بین ببرند و با تغییر رنگی که از این روش حاصل میشود زیبایی و جذابیت آنان افزایش می یابد. شایان ذکر است که کربوکسی قابل استفاده برای تمامی قسمت های بدن بانوان میباشد. به طور مثال، برای نواحی مختلفی مانند دست ها، روی سینه،زیر بغل، کشاله ران ها و هر جایی که دچار تیرگی است.

 

 

عوامل موثر بر روی هزینه کربوکسی تراپی واژن

مانند تمامی روش های درمانی، هزینه کربوکسی تراپی واژن نیز وابسته به موارد مختلفی میباشد که مهم ترین آنها را به اختصار توضیح خواهیم داد. بسیاری از کلینیک های زیبایی در سطح کشور هستند که خدماتی همچون کربوکسی تراپی واژن را عرضه میدارند. این که این کلینیک دولتی باشد یا خصوصی میتواند به طور مستقیم بر روی هزینه پایانی این روش درمانی تاثیر بگذارد.

اگر کلینیکی در منطقه بالای شهر باشد طبیعتا هزینه خدمات آن بیشتر است و برعکس اگر در منطقه متوسط یا ضعیف شهر واقع شده باشد با توجه به سطح درآمدی مردم همان منطقه از هزینه کمتری برخوردار است. تخصص و مهارت بالای یک پزشک از دیگر عواملی است بر هزینه را بالا میبرد . زیرا پزشکانی که سابقه کاری بیشتری دارند و از شهرت خاصی برخوردارند، دستمزد آنها نیز به مراتب بیشتر است. تعداد جلسات نیز از دیگر فاکتور های مهم است که در برآورد هزینه کربوکسی تراپی واژن تاثیر به سزایی میگذارد و اینکه هر شخصی نیازمند چند جلسه کربوکسی تراپی دارد را فقط پزشک مشخص میکند. تعداد دفعاتی که برای این روش درمانی لازم است، تعداد جلسات ثابتی ندارد و بسته و وضعیت هر بیماری فرق میکندو این پزشک است که بعد از معاینه بیمار مشخص میکند که وی نیاز به چند جلسه درمان دارد. اما به طور کلی به ۶ تا ۱۰ جلسه درمان نیاز است و هر جلسه چیزی حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان میبرد. این جلسات به طور معمول برای هر ۱۵ روز یکبار است و توصیه میگردد جهت درمان اساسی حتما در زمان های تعیین شده پروسه درمانی طی شود.

 

نتیجه گیری

درست است که این عمل به دلیل اینکه یک عمل زیبایی به حساب می آید شامل بیمه نمیشود. اما برای هزینه کربوکسی تراپی واژن جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. زیرا همان طور که گفتیم کلینک های متعددی در سطح کشور وجود دارند که با توجه موقعیت مکانی که دارند قیمت هایی متفاوتی متناسب با بودجه هر قشری دارند. این مکانیسم باعث تشکیل عروق جدید در زیر پوست می شود و جریان خون در آن قسمت را افزایش می دهد. یکی دیگر از مزایای کربوکسی تراپی در ناحیه تناسلی این است که اگر در آن قسمت خشکی وجود داشته باشد ، با این روش می توان آن را رفع نمود و یا اگر زنی در قسمت ناحیه تناسلی درگیر مشکل تیرگی باشد ، می تواند با کمک این روش پوست خود را نیز روشن کند. جدا از جنبه زیبایی کربوکسی تراپی این روش برای تقویت رابزه جنسی نیز بسیار مفید است.

محققان با پژوهش های انجام شده خود به این نتیجه رسیده اند که به طور کلی کربوکسی تراپی هیچ عوارض خطرناکی ندارد . تنها ممکن است بعد از انجام آن کمی دچار تورم،سوزش، کبودی شوید که تمامی اینها کاملا عادی است . پس لزومی ندارد که نگران شوید، چرا که بعد از پایان دوره نقاهت تمامی این عوارض از بین میروند.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019