تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹


هزینه عمل اسلیو معده

هزینه عمل اسلیو معده

در این مطلب قصد داریم تا درباره هزینه عمل اسلیو معده با شما صحبت کنیم و مهمترین عوامل تاثیر گذار بر اسلیو معده دکتر سلیمی را برای شما گردآوری و بیان کنیم. اگر شما نیز به دنبال یافتن اطلاعات درمانی و هزینه ای درباره عمل اسلیو معده هستید، حتما در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

آن چه در این مطلب خواهید خواند :

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده چیست ؟

مراقبت های پس از عمل اسلیو معده چیست ؟

جمع بندی مطلب

 

 

عوامل موثر بر هزینه عمل اسلیو معده چیست ؟

بعد از تصمیم به انجام عمل اسلیو معده، بررسی میزان هزینه ای است که باید توسط بیماران پرداخته شود. ما در این قسمت از مقاله قصد داریم تا درباره عوامل موثر بر هزینه انجام عمل جراحی اسلیو معده با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

هزینه آزمایش ها:

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام عمل های اسلیو معده، انجام آزمایشات قبل و بعد از آن است. بیماران برای تشخیص میزان سلامتی خود و اطلاع به پزشک مربوطه باید آزمایشاتی را قبل از انجام عمل و بعد از عمل نیز انجام دهند. این آزمایشات یکی از مهمترین عواملی است که بر هزینه عمل تاثیر خواهد گذاشت. اگر شما دارای بیمه هستید و می خواهید آزمایشات شما توسط بیمه انجام شود، به پزشک خود اطلاع داده تا برای انجام آزمایشات شما بهترین گزینه را پیشنهاد دهند. در این صورت می توانید هزینه های عمل خود را نیز مدیریت کنید.

هزینه ملاقات با پزشک بعد از عمل

 

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه انجام عمل اسلیو معده، هزینه ویزیت های بعد از عمل توسط پزشک است. شما بعد از عمل باید گزارشاتی مبنی بر میزان سلامتی خود به پزشکتان اطلاع دهید. به همین دلیل ویزیت هایی پس از انجام عمل باید صورت گیرد تا مشاوران و پزشک شما از وضعیت سلامتی و روند درمانی شما مطلع شوند. البته ممکن است که بعضی از پزشکان، هزینه ویزیت های پس از عمل را محاسبه نکنند. به هر حال این گزینه یکی از فاکتورهایی است که بر میزان هزینه عمل های جراحی موثر واقع می شود.

 

هزینه داروها و قرص ها:

از دیگر عوامل مهم بر هزینه اسلیو معده، هزینه داروهای پس از عمل جراحی خواهد بود. این هزینه که یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تعیین هزینه عمل جراحی خواهد بود، بر طبق دستور پزشک باید انجام شود. میزان هزینه داروهای مصرفی شما همان چیزی است که پزشک بعد از عمل و با توجه به میزان صلاحدید به شما بیان می کند. این مورد حتما با توجه به سوابق بیماری های شما و داروهایی که از قبل مصرف می کردید و همچنین میزان روند بهبودی شما تجویز خواهد شد. البته شما نیز اگر دارای بیمه باشید، می توانید اقلامی از داروهای خود را که بیمه شما طرف قرارداد با آن ها است را با هزینه پایین تر خریداری کنید.

 

هزینه دستمزد پزشک متخصص:

این مورد اصلی ترین بخش هزینه های عمل اسلیو معده را شامل می شود. هزینه ای که پزشک شما برای انجام عمل اسلیو معده دریافت می کند، بخش عمده هزینه های عمل اسلیو خواهد بود. این هزینه با توجه به نوع عمل و دستمزدی که پزشک دریافت می کند، کاملا متغیر خواهد بود. ممکن است که یک پزشک هزینه کمتری را دریافت کند و پزشکی دیگر هزینه بیشتری را دریافت کند. این مورد کاملا بر طبق صلاحدید پزشک انجام می شود. اما شما باید بدانید که هیچ گاه سلامتی خود را به خاطر هزینه ای پایین تر، به خطر نیندازید.

 

هزینه بیهوشی:

برای انجام عمل لازم است که هزینه بیهوشی را به هزینه های مورد نیاز برای انجام عمل اضافه کنیم. کسانی که نیازمند بیهوشی در این عمل ها هستند، باید بدانند که هزینه پزشک بیهوشی خود نیز بر هزینه های کلی انجام عمل تاثیر خواهد گذاشت. این هزینه بسیار متغیر خواهد بود و با توجه به پزشک و فرآیند انجام بیهوشی شما می تواند دستخوش تغییراتی شود.

 

مراقبت های پس از عمل اسلیو معده چیست ؟

در این بخش می خواهیم به مراقبت های پس از عمل اسلیو معده بپردازیم. در ادامه این مقاله، حتما با ما همراه باشید تا بهترین و موثرترین مراقبت های عمل های اسلیو معده را که برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم، در اختیارتان قرار دهیم. با ما باشید.

 

مصرف مایعات:

پس از عمل، طبیعتا بدن شما دچار واکنش های بسیاری خواهد شد. زیرا حجم معده شما به شدت کاهش یافته اما هنوز سیستم بدن شما به آن عادت نکرده است. به همین دلیل است که باید حتما مواردی را رعایت کنید تا در طی دوران نقاهت بدن شما نیز به این فرآیندها عادت کند. مصرف مایعات پس از عمل باید به صورت جرعه ای باشد و هر چه از مایعات مصرف می شود، باید به گونه ای که سبب واکنش ناگهانی در معده نباشد، انجام گیرد. بدن شما برای گذارن دوران نقاهتی بهتر نیازمند نوشیدن آب است. به همین علت است که باید میزان مصرف نوشیدنی را حفظ کرد. اما تعداد دفعات نوشیدن را به حداکثر برسانید تا مشکلاتی از این قبیل برای شما پیش نیاید.

 

داروهای ضد درد و درمان:

از دیگر گزینه هایی که پس از عمل باید به آن توجه کنید، مصرف داروهای ضد درد و درمانی است. در این فرآیند شما باید داروهای تجویزی پزشک را به صورت منظم و متوالی مصرف کرده و در صورت داشتن احساس درد از داروهای مسکنی که تجویز شده است، مصرف نمایید.

 

 

پیاده روی و ورزش:

هیچ گاه فکر نکنید که با انجام عمل های جراحی لاغری، شما دیگر نیازی به فعالیت بدنی نخواهید داشت. زیرا شما نیز بعد از عمل نیاز دارید تا شرایط ایده آل بدن خود را نیز حفظ کنید. به همین دلیل است که پس از عمل، انجام پیاده روی و فعالیت های ورزشی بسیار موثر خواهد بود. البته باید در دوران نقاهت و با توجه به ضعیف بودن وضعیت فعلی شما، لازم است که این مورد بر طبق نظر پزشک نیز انجام شود. زیرا فعالیت های سنگین ورزشی برای شما با توجه به انجام عمل، ممکن است که برای شما بسیار دشوار باشد.

 

جمع بندی مطلب

در این مطلب سعی کردیم تا هر آن چه بر هزینه عمل اسلیو معده موثر است را برای شما جمع آوری و در اختیارتان قرار دهیم. فاکتورهای بسیار مهمی که شاید نمی دانستید، اما بر انجام عمل های جراحی موثر واقع می شود را ذکر کردیم. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019