تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷


هرنمندان جدید ستاره‌دار در هالیوود + تصاویر

هرنمندان جدید ستاره‌دار در هالیوود + تصاویر

مشاهیر جدید ستاره‌دار در هالیوود + تصاویر

«لیام نیسون»، «اورلاندو بلوم» و «متیو مک‌کوناگی» از برجسته‌ترین هنرپیشگانی هستند که به زودی نامشان در تالار مشاهیر هالیوود به ثبت می‌رسد.

اسامی چهره‌هایی که سال 2014 در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود ستاره‌دار می‌شوند، اعلام شد و خبر رسید نام لیام نیسون، کتی پری، متیو مک‌کوناگی و اورلاندو بلوم هم در این فهرست به چشم می‌خورد.

نام دو تن از شخصیت‌های مطرح هم با گذشت چند سال از مرگشان در این فهرست ثبت می‌شود. فعالان عرصه‌های سینما، تلویزیون، رادیو و موسیقی که آثار ماندگار خود را طی سال‌های متمادی به مخاطبان هدیه کرده‌اند، در پیاده‌روی هالیوود صاحب یک ستاره می‌شوند.

«توپاک شکور» رپری که در سال 1998 درگذشت و «فیل ‌هارتمن» کمدینی که سال 1998 بدرود حیات گفت، دو هنرمندی هستند که یادشان در تالار مشاهیر هالیوود گرامی داشته می‌شود.

از بازیگران عرصه‌ سینما که سال‌ آینده میلادی موفق به کسب این افتخار می‌شوند می‌توان به اورلاندو بلوم،‌ لیام نیسون، ری ‌دالبی، سالی فیلد، جسیکا لانگ، متیو مک‌کوناگی، پل مازورسکی و تام شراک اشاره کرد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، در حوزه‌ تلویزیون هم دابنی کولمن، کیلی کوکو، کلر دینز و شریل هالینز هنرمندانی هستند که به زودی در میان ستاره‌داران هالیوود قرار می‌گیرند.

اسامی چند ترانه‌سرا،‌ تهیه‌کننده‌ی آلبوم‌های موسیقی و گروه موسیقی هم به عنوان برگزیدگان امسال هالیوود اعلام شده است. «رانان المندارز کوئلو» هم تنها فرد رادیویی است که نامش در پیاده‌روی هالیوود حک خواهد شد.

تاریخ برگزاری مراسم ثبت ستاره به نام این هنرمندان هنوز اعلام نشده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017