تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹


هدیه های رضا ضراب برای ابرو گوندش+عکس

هدیه های رضا ضراب برای ابرو گوندش+عکس

ابرو گوندش

هدیه های رضا ضراب برای ابرو گوندش+عکس

به نقل از روزنامه میلیت ترکیه ضراب و ابرو گوندش در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند و حاصل این ازدواج فرزند دختری به نام «آلارا» است. ابرو با ضراب ۱۰ اسال اختلاف سنی دارد. ضراب دلیل ازداوجش با این خواننده را علاقه‌ای عنوان کرده که از نوجوانی به ابرو داشته است.به گزاشر حریت ضراب طی سه سالی که از ازدواجش با این خواننده مشهور می‌گذشت،

 

به مناسبت‌های مختلف ابرو را با هدیه های مختلف شگفت زده می‌کرد. «ویلاهای‌میلیاردی تا خودروهای گرانقیمت» تنها بخشی از هدایایی است که ضراب به ابرو داده است. ابرو پس دریافت این هدیه به رسانه‌ها گفته بوده هدیه بعدی ضراب برای من، سیاره مشتری خواهد بود.

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

بخشی از این هدایا‌ها و تصاویر آن را به نقل از رسانه ها ترکیه می خوانید.

اولین هدیه ضراب به ابرو یک ویلا به ارزش یک میلیون یورو در بودروم ترکیه است. همچنین یک ویلا نیز در جمیرا دبی به ابرو هدیه داده است.

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
تصویری از داخل این ویلا

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
هدیه ازدواج ضراب به ابرو هم یک خودرو بی‌ام و 607 به ارزش ۵۲۰ هزار تله بود.

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

اما بی‌ام و تنها خودرویی نبود که ضراب به ابرو تقدیم کرده است. او به ابرویک جیپ  هم هدیه کرده است.

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
جت اختصاصی رضا ضراب که از طرف شرکت هواپیمایی به ابرو گوندش داده شده بود نیز در بین این هدیه هاست.

 

این جت تولید سال ۲۰۰۹ محصول آمریکا با ظرفیت ۸ نفر به شماره TC- RZA که اسم اول رضا ضراب است؛قیمت این جت بین ۱۲ تا ۱۶ میلیون دلار اعلام شده است.

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
همچنین سال گذشته ضراب  نیز مشهور‌ترین خودرو جهان Aston Martinfi به ارزش ۳۴۰ هزار یورو را به ابرو هدیه کرد.

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
قایق تفریحی هم یکی از این هدایا بود

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز
رضا ضراب همچنین پیش از بازداشت‌اش در یک مورد، یک‌میلیون لیر بابت تابلویی برای هدیه به همسرش ابرو گوندش پول داد. البته برای خرید این تابلو چک داده بود که همزمان با افشای فساد مالی ترکیه شد و که ضراب نتوانست مبلغ چک را پرداخت کند و چک او برگشت خورد. این آخرین هدیه ضراب به ابرو بود که به دست این خواننده مشهور نرسید.

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

"اخبار,اخبارسیاسی,سورپرایز

 

 

——————————-

فشار به “رضا ضراب” برای اعتراف ساختگی

روزنامه میلیت چاپ ترکیه، در خبری کوتاه ادعا کرده که “رضا ضراب” تاجر ایرانی الاصل و همسر “ابرو گوندش” متهم اصلی پرونده فساد مالی ترکیه در چند روز گذشته تحت فشار بوده تا اعتراف کند که فعالیت‌های تجاری او به قصد ضربه زدن به دولت “رجب طیب اردوغان” و حزب “عدالت و توسعه” انجام شده است.

رضا ضراب در زندان تحت فشار است تا اعتراف کند فعالیت‌های تجاری او در ترکیه برای ضربه زدن به دولت اردوغان بوده است.

به گزارش “تدبیر” به نقل از روزنامه میلیت چاپ ترکیه، این روزنامه در خبری کوتاه ادعا کرده که “رضا ضراب” تاجر ایرانی الاصل و همسر “ابرو گوندش” متهم اصلی پرونده فساد مالی ترکیه در چند روز گذشته تحت فشار بوده تا اعتراف کند که فعالیت‌های تجاری او به قصد ضربه زدن به دولت “رجب طیب اردوغان” و حزب “عدالت و توسعه” انجام شده است.

ضراب نیر تا کنون زیر بار این درخواست نرفته است.

روزنامه میلیت که روزنامه مخالفان حزب عدالت و توسعه ترکیه محسوب می‌شود به منبع خبری‌اش اشاره نکرده است.

این در خواست از ضراب در حالی است که اردوغان بار‌ها افشای فساد مالی ترکیه را توطئه‌ای اعلام کرده که از بیرون این کشور هدایت شده است.

ضراب در حالی تحت فشار است علیه اردوغان اعتراف کند، که رسانه‌های ترکیه بار‌ها از رابطه ویژه اردوغان با او خبر دادند. حتی ضراب ارتباط خانوادگی هم با خانواده اردوغان داشته است و ابرو گوندش همسر او در مراسم‌هایی خیریه‌ای که امینه اردوغان همسر نخست وزیر ترکیه ترتیب می‌داده، چندین بار شرکت کرده است.

رجب طیب اردوغان نیز بار‌ها از ضراب حمایت کرده است و او را “خیّر”ی نامیده که فعالیت‌های تجاری‌اش به اقتصاد کشور ترکیه کمک شایانی کرده است.

او گفته: «ضراب طلا صادر می‌کند و می‌دانم که در امور خیریه نیز فعالیت دارد. اگر مدرکی علیه ضراب دارند چرا وی را در حین ارتکاب جرم نگرفته و از اقدامات وی فیلمبرداری نکردند؟» او در ‌‌‌نهایت این مسائل پیش آمده را فشار سیاسی مخالفان خود در آستانه انتخابات شهرداری‌ها در این کشور خواند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019