تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹


هدیه علی کریمی و رحمتی به مهناز افشار+تصاویر

هدیه علی کریمی و رحمتی به مهناز افشار+تصاویر

کنسرت خیرخواهانه روزبه نعمت اللهی به تهیه کنندگی مهناز افشار در حالی در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفت که سالن پر از جمعیتی بود که برای کمک به زلزله زدگان بلیت تهیه کرده بودند و سراسر سالن را پر کرده بودند.

این کنسرت یکی از جذاب ترین کنسرت های این چند روزه بود که البته حواشی جذابی هم داشت. علی کریمی و سید مهدی رحمتی در این کنسرت پیراهن های امضا شده خودشان را تقدیم مهناز افشار کردند تا برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان به فروش برسد. این پیراهن ها در بالای سن به فروش رسید و عواید آن به زلزله زدگان اختصاص یافت.
البته کریمی و رحمتی در این کنسرت حضور نداشتند و پیراهن های امضا شده خودشان را به سالن محل برگزاری فرستاده بودند.

  * دیگر حاشیه های کنسرت:
– طراحی صحنه و طرح نقشه ایران در روی سن با شمع های کوچک زیبایی خاصی را به اجرا می بخشید و این زیبایی در اجرای قطعه “ای وطن” و “خاک وطنم” دو چندان شده بود.
– حضور سینماگران به ویژه بازیگران در این کنسرت و عکس‌العمل‌های متفاوت هنرمندان در مواجه با ابراز احساسات حاضرین در سالن از نکات دیدنی این حاشیه‌های این اجرا بود.
– سیاوش طهمورث، حامد بهداد، رامبد جوان، صابر ابر، انوشیروان روحانی، رضا یزدانی، یغما گلروئی ، علی معلم، سامان مقدم، علی قربان زاده، ملیکا شریفی نیا، سحر دولت شاهی، شیلا خداداد از مهانان حاضر در سالن بودند.
– حامد بهداد با گریم خاص خود برای بازی در فیلم داریوش مهرجویی در سالن بود که بارها و بارها مورد تشویق قرار گرفت . همچنین رامبد جوان با همان ویژگی های خاصی که هنگام بازی دارد به ابراز احساسات علاقمندانش پاسخ می گفت.
– هنگامی که روزبه نعمت اللهی اسم علی کریمی و سید مهدی رحمتی را برای فروش پیراهن این دو بازیکن آورد سالن یک صدا به تشویق برآمد.
– یکی از ویژگی‌های این کنسرت همراهی سینما با موسیقی بود به این معنا که فضای صحنه و آنچه هنگام اجرا در پرده پشت نوازنده‌ها دیده می شد المان های سینمایی داشت. زمانی که کنسرت آغاز شد و هریک از نوازنده ها روی صحنه آمدند اسم این نوازنده ها مانند تیتراژ ابتدایی فیلم ها روی پرده نقش می‌بست.
– اعلام آغاز برنامه با فیلم کوتاهی از اجراهای روزبه نعمت اللهی و گروهش روی پرده رفت.
– مهناز افشار بازیگر و تهیه کننده این کنسرت از ابتدای اجرا تا پایان کنار ورود ایستاده بود و به مهمانان خود خوش آمد می گفت.
– در اجرای قطعه “گل یاس” روزبه نعمت اللهی در کنار سه نوازنده دیگر گیتار نسیت و ساز خودش را دست گرفت و با نواختن ساز خود و همراهی با نوازنده های دیگر این قطعه را اجرا کرد.
– این کنسرت تحت عنوان کمپین حمایت از حوادث غیر مترقبه روی صحنه رفت.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019