تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸


نکونام به اوساسونا برمی گردد!

نکونام به اوساسونا برمی گردد!

 نکونام به اوساسونا برمی گردد!

ایسنا:پایگاه اینترنتی Noticias de Navara امروز در گزارشی به علاقه جواد نکونام هافبک ملی‌پوش استقلال برای بازگشت به اوساسونا خبر داده است.

به نوشته این پایگاه اینترنتی، باشگاه اوساسونا پس از اینکه نکونام علاقه خود را برای بازگشت به این تیم اعلام کرده در حال بررسی شرایط و فراهم کردن مقدمات حضور مجدد این بازیکن در پمپلونا است.

مدیران ورزشی باشگاه اوساسونا درباره بازگشت نکونام گفته‌اند اگر این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد برای این تیم بهتر است.

بر اساس اخباری که روز گذشته باشگاه دریافت کرده نکونام علاقه زیادی برای بازی در اوساسونا دارد. این هافبک ایرانی می‌تواند در نیم فصل دوم اوساسونا را قوی‌تر کند. مدیران ورزشی اوساسونا امروز در جلسه‌ای بحث بازگشت نکونام به این باشگاه را پیگیری خواهند کرد.

به نوشته این سایت نکونام یکی از بازیکنانی است که می‌تواند در ادامه فصل به اوساسونا کمک کند و زمانی که شرایط بازگشت اوبه این تیم فراهم باشد کسی این فرصت را از دست نمی‌دهد.

این سایت اسپانیایی در حالی خبر از علاقه نکونام برای بازگشت به اوساسونا داده که این بازیکن در هفته‌ای که گذشت و پس از دیدار استقلال برابر گهر دورود در دو تمرین آبی‌پوشان غایب بود و همین موضوع شائبه جدایی او از تیم قلعه‌نویی را افزایش داد، هر چند که با صحبت‌های فتح‌الله‌زاده با کاپیتان تیم ملی به نظر می‌رسد مشکلات مرتفع شده باشد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019