تماس با مدیر
سه شنبه, ۳۱ مرداد , ۱۳۹۶


نوشته های کوبنده رامبد جوان در مورد محرم + عکس

نوشته های کوبنده رامبد جوان در مورد محرم + عکس

رامبد جوان

رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به ایام محرم نوشت:

نوشته های کوبنده رامبد جوان در مورد محرم

نوشته های اینستاگرام رامبد جوان در مورد محرم

الان اونايى که هى ايراد مى گيرن چرا تسليت نمى گم آروم و راضى شدن؟؟؟ الان منو ادب کردن؟؟؟؟؟

٥ پست قبل عرض کردم با شروع ماه محرم آرامشمون بيشتر بشه و بيشتر به مردونگى و به حق بودن و به حق موندن فکر کنيم و خيلى چيزا ياد بگيريم. اين لحن و ادبيات منه براى ورود به ايامى که براى هممون پراز معنى و عمق و تزکيه است.

واقعاً بعضى ها شورش رو در مى آرن از بس در حال تذکر دادن و ايراد گرفتن و غر زدن بى اساس و فکر هستن. بذارين حالا که اينجاييم و فقط خودمونيم بى رودربايستى يه چيزى به بعضيا بگم.

واقعاً رفقا بعضى وقتا از تماشا کردن مطالبى که يه تعدادى مى ذارن حالم خيلي بد مى شه مثل کمپين يک ميليون امضا درباره ى فاجعه منا که به سازمان ملل تحويل داده بشه.که گفتن من چقدر پول گرفتم که توى صفحم دارم تشويق مى کنم به جمع کردن امضا!!؟؟؟؟ آخه پولِ چى بگيرم؟ از کى بگيرم؟ واسه چى بگيرم؟؟ يا نکاتى به همين بى اساسى راجع به خندوانه.خواهش مى کنم عزيزان حرمت همديگه رو حفظ کنيم. بيايم در اين شبها به جاى معلم اخلاق شدن و دست آدمهاى شارلاتانى مثل من رو برملا کردن:)) به عمق وجود خودمون بريم و سعى کنيم کمى از تلخيها و تيرگيهاى روحمون رو با ياد سالار شهيدان کم کنيم.

در ضمن مخلص تک تک شمايى که ماه و مهربونين هستم و به اونايى هم که دلخوريم رو ابراز کردم مى گم که برادرتونم و حق برادرى رو هم به جا مى آرم تا ابد.

دوستتون دارم و احساس کردم لازمه همينجا باهاتون در ميون بذارم.

باز هم تسليت مى گم.

عکس هم ربطى به بحثمون نداره ولى قشنگه.

مخلص همتون و يا حق

 


Copyright 2007 - 2017