فان پاتوق
پایگاه سرگرمی تفریحی علمی

خبرنامه روزانه فان پاتوق

خودمان از ایمیل های اسپم بیزاریم پس خیالتان راحت .

@

نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس

توسط : مدیر پنج شنبه, ۱۹ام خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴:۵۹


نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس

 

دانشجویان رشته گرافیک دانشگاه آزاد قم  عکس های خود را برای حضور در یک نمایشگاه به صورت بی حجاب در معرض دید دانشجویان قرار دادند.
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، از سوي گروه گرافيك دانشگاه آزاد قم روز گذشته ۱۷ خرداد نمايشگاه عكسي برگزار شد كه در اين نمايشگاه از عکس‌هاي دانشجويان بي‌حجاب استفاده شده و در معرض ديد دانشجويان پسر نيز قرار گرفت.

دانشجويان دختر رشته گرافيك دانشگاه آزاد قم براي حضور در اين نمايشگاه گرافيک، عكس‌هاي خود را به صورت بي‌حجاب و با پوشش زننده كه برخي از آنها در خوابگاه‌هاي دانشجويي گرفته شده را در اين نمايشگاه در معرض ديد قرار دادند و حتي اين دانشجويان دختر با حضور در اين نمايشگاه در خصوص خواص هنري عکس‌هاي بي‌حجاب خود به حاضران توضيحاتي مي‌دادند.

نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس


براساس اين گزارش، مسئولان امور دانشجويي و حراست دانشگاه آزاد قم در خصوص برپايي اين نمايشگاه تحركي انجام ندادند كه اين امر موجب نارضايتي و اعتراض دانشجويان اين واحد دانشگاهي شد.

اين در حالي است كه مسئولان دانشگاه آزاد واحد قم در نوع پوشش دانشجويان دختر و پسر اين دانشگاه حساس هستند اما درباره برگزراي اين نمايشگاه كه دختران دانشجو به راحتي تصاوير بي‌حجاب و بعضاً با پوشش‌هاي زننده خود را منتشر كردند اقدامي انجام ندادند.

 


نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس


برجسپ ها : شما اینجا هستید :
صفحه اصلي » خبری » اجتماعی » نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس

یک پاسخ به “نمایشگاه عکس دختران بی حجاب دانشگاه آزاد قم ! +عکس”

  1. دانشجو می‌گه:

    بی جنبه نباشید دیگه بزارین دانشجوا زندگیشونو کنن دیگه !
    تا کی این همه گیر ! ! !

پاسخ دهید

*


سئو


X بستن