تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ خرداد , ۱۳۹۹


نماد شیعه برگردن کارگردان آمریکایی + عکس

نماد شیعه برگردن کارگردان آمریکایی + عکس

نماد ذوالفقار با نقش نوشته «یا علی(ع)» بر گردن این فیلمساز آمریکایی جلب توجه می‌کرد. او این گردن‌آویز را بر گردن داشت و از علاقه‌اش به فرهنگ ایران و دین اسلام سخن می‌گفت.

نماد شیعه برگردن کارگردان آمریکایی + عکس

به گزارش فارس، حاشیه‌های دیگر این نشست بدین شرح بود:

– حضور «نادر طالب‌زاده» در این نشست از نکات جالب بود. وی به عنوان مترجم فیلمساز آمریکایی را همراهی می‌کرد و البته به‌نوعی به دلیل سال‌ها حضور در آمریکا و ساخت فیلم‌های مستند، همکار وی به شمار می‌آمد.

– خبرنگاران از لغو نشست «شان استون» در ظهر چهارشنبه و نیز جابه‌جایی نشست از برج میلاد به مکانی دیگر گلایه داشتند. نکته جالب این که قبل از برپایی نشست خبری، یک روزنامه صبح اواخر هفته گذشته گفت‌وگویی مبسوط با این فیلمساز آمریکایی منتشر کرده بود!

– برخی خبرنگاران قصد داشتند با پرسیدن پرسش‌های حاشیه‌ای مثل بازداشت شدن فیلمسازان در ایران، صدور مجوز فیلمسازی در ایران و مقایسه این وضعیت با آمریکا و… «شان استون» را به حاشیه ببرند که این اتفاق با هوشیاری وی رخ نداد! و عنوان کرد علاقه‌ای به اظهار نظر درباره مسائل داخلی ایران ندارد.

– عنوان شد که سفر استون به ایران نزدیک به 300 هزار دلار هزینه داشته است.
-علی شاه حاتمی از خبرنگاران بابت عدم هماهنگی‌ها، عذرخواهی کرد.
– «علی درستکار» نیز در جمع میهمانان نشست حاضر بود.

– ملیسا کارتر و همسرش «بهرام حیدری» که از مدیران ارشد یک کمپانی هستند و با بنیاد فارابی وارد مذاکره شده‌اند تا فیلم «رومی و انسان کامل» را برمبنای زندگی مولانا بسازند، از حاضران در این نشست بودند. «حیدری»‌روابط عمومی نشست نیز بود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019