تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹


نقش کلمات کلیدی در SEO

نقش کلمات کلیدی در SEO

 

SEOکلمات کلیدی به سادگی کلماتی هستند که افراد هنگام جستجو در Google.com تایپ می کنند ، به عنوان مثال. “کفش کتانی”. بنابراین شخصی که با کلمه “کفش ورزشی” تایپ می کند ، به دنبال چه چیزی است؟ گفتن آن آسان نیست … شاید او در حال خرید کفش ورزشی جدید باشد و فقط بخواهد کمی به نظر برسد.

احتمالاً گوگل جستجوگر را به همان روش تفسیر می کند و صفحات زیادی با کفش در حال لیست را فهرست می کند. با این حال ، کاربر همچنین ممکن است SEO  تعجب کرده باشد که آیا کسی کفش ورزشی استفاده شده را کنار می گذارد یا تست های مربوط به کفش های مختلف را می خواند. بنابراین ، ممکن است برخی از نتایج متفاوت ظاهر شود ، زیرا Google کاملاً مطمئن نیست که جستجوگر واقعاً چه می خواهد.

متقاضی که ” SEO ” می نویسد ، به وضوح به دنبال خرید کفش ورزشی جدید است. در اینجا ، به احتمال زیاد گوگل فروشگاه های آنلاین که کفش ورزشی را می فروشند ، لیست کرده است.

اگر نوشتن “خرید SEO ” ، گوگل سعی خواهد کرد با لیست فروشگاه های آنلاین که فقط آن را ارائه می دهند ، خواسته کاربر را برآورده کند. اگر کاربر عبارات جستجوی خیلی عجیب و غریب و طولانی را جستجو کرده باشد ، همیشه وب سایتهایی وجود ندارند که مطابق آن کلمه کلیدی خاص باشند.

اگر یک فروشگاه آنلاین وجود داشته باشد که تازه صفحه مخصوص خود را برای یک جفت کفش ورزشی با عنوان ” SEO ” داشته باشد ، در این فروشگاه اینترنتی فرصت های خوبی برای رتبه بالا در این جستجو وجود دارد.

همچنین بخوانید: بهینه سازی موتور جستجو: آیا در کلمات کلیدی مناسب قابل مشاهده هستید؟ »
چگونه به بالای گوگل برسیم؟

گرفتن وب سایت آنها در صدر Google یک شبه اتفاق نمی افتد. هم ماهها و هم سالها طول می کشد. اگر کسی در سئو خوب نباشد ، ممکن است به هیچ وجه اتفاق نیفتد.

اگر فکر می کنید یکی از SEO در SEO خوب است اما از استراتژی های قدیمی منسوجات استفاده می کند که ۵-۱۰ سال پیش خوب کار کرده اند ، در بدترین حالت ، گوگل خطر دارد وب سایت شما را تا این لیست پایین بیاورد که دیگر کسی شما را دوباره پیدا نخواهد کرد.

اگر می خواهید به صدر Google برسید ، باید در وب سایت هایی که گوگل ترجیح می دهد به روز باشید ، و سپس به طور فعال برای تنظیم متناسب با آن کار کنید.

همچنین بخوانید: Google دوباره الگوریتم ها را تغییر می دهد: منظور از وب شما چیست؟ »
یک استراتژی SEO که همه می توانند آن را درک کنند

ساده ترین استراتژی SEO که می توان فرض کرد در طولانی مدت بی خطر است (حتی برای کسانی که اطلاعات زیادی در مورد SEO نمی دانند) به شرح زیر است:

وب سایتی بسازید که کاربران شما را خوشحال کند.

اگر طبق این اصل زندگی کنید ، در نهایت فرصت های خوبی برای ترافیک رایگان از Google خواهید داشت.
چگونه بازدید کنندگان سایت شما را خوشحال می کنند؟

عمدتا با مواد زیر:

طرح پاک
طراحی پاسخگو متناسب با تلفن های همراه و رایانه های لوحی
متون خوب نوشته شده و بی نظیر
به روزرسانی های منظم با محتوای جدید و با کیفیت با ارزش
محتوا که مربوط به آنچه شما ارائه می دهید

آیا هیچ راهی برای سریعتر مراجعه به وب سایت های آنها در Google وجود دارد؟

از همه ارائه دهندگان خدمات که رتبه های صفحه اول “تضمین شده” را دارند ، پاک شوند

از استفاده از اسکریپت ها ، خدماتی که لینک های زیادی به وب سایت شما یا ترفندهای دیگر “ترفند” ایجاد می کنند ، خودداری کنید. از روزی که سایت شما توسط Google مجازات می شود پشیمان می شوید

اگر برای پیاده سازی استراتژی SEO طولانی مدت برای شغل خود از کمک های حرفه ای استفاده می کنید ، قادر خواهید بود رشد ترافیک موتور جستجو “رایگان” را به طور قابل توجهی سریعتر و در دستورالعمل های فعلی گوگل افزایش دهید.

 

SEO. Is it just a buzzword that marketers like to throw around, or is it a strategic tool for achieving the company’s sales goals? I let the answer hang in the air. In this post, I try to make SEO so easy to understand that even the grandmother will smile and nod appreciatively as she reads.

P.S. This is a basic article on SEO. For some more advanced content, take a look at the other articles we’ve written on the topic.

To put it straight away: SEO (pronounced: ess-e-o) is not a new concept. It has been one of the major disciplines in digital marketing since the late 1990s, and is just as relevant today – if not even more so.

Many of those who understood early on what this was, and who knew how to turn ideas into action, could smile all the way to the bank. They had broken the code that triggered a lot of traffic to their websites – and thus increased sales.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019