تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹


نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت و همسرش

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت و همسرش

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

 

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت ( متولد ۱۳۵۵، تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. وی دارای دیپلم هنر و همچنین دانشجوی انصرافی رشته طراحی پارچه و لباس در مجارستان است.

عکس های نسرین نصرتی و همسرش

فیلم های نسرین نصرتی

  • محمد رسول‌الله – مجید مجیدی
  • پایتخت – سیروس مقدم
  • تا ثریا – سیروس مقدم
  • زخم شانه حوا – حسین قناعت
  • پانزده و یک روز – گلچهر دامغانی
  • روشنایی‌های شهر – مسعود کرامتی
  • و خداوند عشق را آفرید – مسعود شاه‌محمدی
  • رو به آسمان – بیژن میرباقری

 

دستیار کارگردان

  • نمایش سکوت ، حسین مهکام ۱۳۸۵
  • نمایش اتاق رویا ، افروز فروزند  ۱۳۸۱

 

چطور بازیگر شدم

حضورم در عرصه بازیگری کاملا اتفاقی بود. من همواره به این حرفه علاقه‌مند بودم اما قصد نداشتم به‌طور جدی وارد این فضا شوم؛ به همین خاطر به پیشنهاد یکی از دوستانم وارد کار تئاتر شده و پشت صحنه آن اثر مشغول به کار شدم اما در همان حین یکی از کارگردان‌های برجسته تئاتر مرا دید و برای بازی در یک اثر دعوت کرد. بعد از آن سرنوشتم در این عرصه تا حد زیادی تغییر کرد.

تصاویر جدید نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

زندگی با یک غیر بازیگر

همسرم بازیگر نیست و فعالیت حرفه‌ای‌ اش در مورد هنر نیست اما او مخاطب جدی هنر است و به حوزه کاری من اشراف کامل دارد؛ همین موضوع باعث می‌شود با یکدیگر در نهایت عشق و احترام زندگی کنیم. او بهترین مشاورم است و بی‌تردید اگر لطف و حمایت‌های او نبود، نمی‌توانستم به بازیگری ادامه داده و پرتوان کارم را انجام دهم؛ به همین خاطر هیچ‌گاه نمی‌توان به‌ طور قطع گفت زندگی با یک همکار بهتر است یا با یک غیر همکار!

 

عشق ، کلید انجام کارهای خانه

من آدم کم‌کاری هستم و دلم می‌خواهد نقش‌هایی را که بازی می‌کنم انتخاب کنم؛ به همین خاطر بازی در هر نقشی را نمی‌پذیرم و ترجیحم این است در آثاری حضور پیدا کنم که از هر جهت آن را دوست داشته باشم. زمانی که سر کار نیستم، در خانه به زندگی شخصی و روزمره‌ام می‌پردازم.

شاید برایتان جالب باشد اما یکی از علائق من انجام کارهای خانه است؛ به همین خاطر با عشق و علاقه خاصی برای این کار وقت می‌گذارم. به نظرم انجام دادن کارهای خانه عشق می‌خواهد و اگر شما با عشق و علاقه این کار را انجام دهید نه‌تنها برای‌تان سخت نیست بلکه از انجام آن خسته هم نمی‌شوید، برای‌تان تبدیل به یک کار ملال‌آور و روزمره نمی‌شود و می‌توانید با عشق و اشتیاق آن کارها را انجام دهید.

 

لذت از یک زندگی ساده و صمیمی

شیوه لذت بردن آدم‌ها از زندگی متفاوت است؛ شیوه من هم این است که یک زندگی ساده، صمیمی و به دور از هرگونه تنش داشته باشم. من زندگی شخصی بسیار ساده و در عین حال صمیمی دارم و از این سبک زندگی بسیار لذت می‌برم.

 

 

عکس جدید نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت با دو قلو ها

 

 

 

عکس سلفی نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

 

 

نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت

 

عکس های جدید نسرین نصرتی

وبگردی
Copyright 2007 - 2019