تماس با مدیر
سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹


نجات هزاران زن مبتلا به سرطان سینه توسط آنجلینا جولی +عکس

نجات هزاران زن مبتلا به سرطان سینه توسط آنجلینا جولی +عکس

آنجلینا جولی

نجات هزاران زن مبتلا به سرطان سینه توسط آنجلینا جولی +عکس

چندی پیش خبر جراحی سرطان سینه آنجلینا جولی دنیا را در شوک فرو برد. این هنرپیشه سرشناس هالیوودی اعلام کرد به دلیل وجود ژن سرطان در او که از خانواده مادری اش به او به ارث رسیده و باعث مرگ مادر، مادربزرگ و خاله اش شده بود طی یک عمل جراحی بافت هردو سینه خود را خارج کرده است.

این ستاره محبوب و مشهور هالیوود در یادداشت خود به سابقه ابتلا به سرطان تخمدان در مادرش و مبارزه‌ی 10 ساله‌ او اشاره کرده بود که در سن ۵۶ سالگ در سال ۲۰۰۷ درگذشت . روز یکشنبه (۲۶ مه/۵ خرداد) “دبی مارتین” خاله آنجلینا جولی نیز در سن ۶۱ سالگی به علت ابتلا به سرطان سینه در کالیفرنیا درگذشت.


عکس آنجلینا جولی و مادرش

یک پزشک جراح پلاستیک معروف امریکایی معتقد است این حرکت ستاره 38 ساله هالیوود باعث شد تا زنان زیادی در سراسر دنیا با خیال راحت خود را به دست جراحان بسپارند و یا در صدد آزمایش برآمده اند.
دکتر ” او رینگر” می افزاید من زنان زیادی را دیده ام که در صدد آزمایش برآمده اند و یا حتی تصمیم گرفته اند برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه، بافت سینه خود را خارج کنند.

عکس پزشک معالج آنجلینا جولی

از آنجا که آنجلینا جولی چهره سرشناسی است و بسیاری از زنان دنیا او را الگوی خود قرار داده اند، این حرکت وی باعث قوت قلب و اطمینان زنان در امر شناسایی و یا درمان سرطان شده است و به این ترتیب او علاوه بر کاهش خطر ابتلا به سرطان در خود به صورت غیر مستقیم باعث نجات جان دهها هزار زن در سراسر دنیا شده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019