تماس با مدیر
دوشنبه, ۷ فروردین , ۱۳۹۶

نتیجه قطعی رقابت انتخاباتی تا این ساعت

نتیجه قطعی رقابت انتخاباتی تا این ساعت

 

آخرین اخبار از نتایج انتخابات مجلس در شهرستانها/ رقابت تنگاتنگ اصولگرایان و اصلاح طلبان

این خبر با اتمام شمارش آرا تکمیل میشود

انتخابات مجلس خبرگان رهبری
روحانی و آیت الله هاشمی در صدر منتخبان
گزارشهای رسیده از برخی صندوقهای رای خبرگان در استان تهران، حاکی از صدرنشینی روحانی است.بر اساس این گزارش ، شمارش بخشی از صندوقهای تهران پایان یافته و بخش اعظم آن هنوز به پایان نرسیده است.گفته می شود نامزدهای مشترک جامعه مدرسین و لیست امید از رای بالاتری نسبت به نامزدهای دیگر برخوردارند،با این حال هاشمی در برخی صندقها اول است و در برخی دیگر رتبه دوم تا هشتم را دارد.امامی کاشانی،موحدی کرمانی،علوی و امینی نیز از افرادی هستند که رای بیشتری دارند.

نتایج اولیه و غیررسمی انتخابات خبرگان رهبری در استان تهران:
۱- علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی
۲- حسن روحانی
۳- محسن قمی
۴- احمد جنتی
۵- محمد یزدی
۶- سید محمود علوی
۷- محمد امامی کاشانی
۸- محمد علی موحدی کرمانی
۹- قربانعلی دری نجف آبادی
۱۰- محمد محمدی ری‌شهری
۱۱- سید ابوالفضل میرمحمدی
۱۲- تقی مصباح یزدی

تحلیل نتایج قطعی و اولیه انتخابات؛
هشتاد درصد نمایندگان مجلس عوض شدند+ جدول

طی اطلاعیه وزارت کشور نتیجه انتخابات در تعدادی از حوزه‌های انتخابیه کشور مشخص شده است که با احتساب آمار این حوزه‌ها، آرایش سیاسی مجلس دهم تغییری زیادی خواهد کرد. بر اساس نتایج اولیه انتخابات، تنها در سه حوزه از پانزده حوزه اعلام شده نمایندگان دوره قبل مجلس توانستند وارد خانه ملت شوند.از سویی دیگر هفت نامزد از لیست اصلی اصولگرایان و چهار نفر از لیست اصلی اصلاح‌طلبان وارد مجلس دهم شده‌اند.

اصولگرایان به خاطر تعدد نامزد در برخی حوزه‌ها نامزد معرفی نکردند. در میان اصلاح‌طلبان نیز گزینه‌هایی بودند که چون تاخیر طولانی در تایید صلاحیت آنان به وجود آمده بود در لیست اصلاح‌طلبان قرار نگرفته بودند.جدول زیر که همچنان در حال به روز رسانی است، وضعیت گرایش سیاسی نمایندگان راه یافته به مجلس دهم و نمایندگان مجلس دهم را نشان می‌دهد:

 

انتخابات مجلس

کرمان:
کهنوج: احمد حمزه، اصلاح‌طلب
زرند: حسین امیری، اصلاح طلب
رفسنجان: محمدی انارکی، اصلاح‌طلب

نتایج قطعی 

کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه، بهمئی و چرام: عدل هاشمی، اصولگرا
گچساران: غلامرضا تاجگردون، اصلاح‌طلب
بویراحمد و دنا: غلام‌محمد زارعی،

نتایج قطعی

کرمانشاه:
سرپل ذهاب: تجری، اصولگرا
اسلام آباد غرب: فلاحت‌پیشه، اصولگرا

نتیجه قطعی

چهار محال و بختیاری:
اردل: کاظمی، اصلاح طلب

نتیجه قطعی

سمنان
شاهرود: حسینی، اصولگرا

نتیجه قطعی

خوزستان:
شوشتر و گتوند: سادات ابراهیمی، اعتدال‌

نتیجه قطعی

خراسان رضوی:
گناباد: منصوریان، اصلاح‌طلب
کاشمر: بنیادی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی

بندر انزلی: حسن خسته بند

اصولگرا

نتیجه قطعی

اصفهان:
فریدونشهر: شریفی، اصلاح‌طلب
اردستان: طباطبایی‌نژاد، اصولگرا
خمینی‌شهر: ابطحی، اصولگرا

نتیجه قطعی

نطنز و قمصر : صفاری نطنزی

اطلاع از اینکه چه طیفی هست ندارم

نتیجه قطعی

البرز:
ساوجبلاغ: بهمنی (رئیس کل سابق بانک مرکزی)

نتیجه قطعی

مازندران:
بابلسر: نانواکناری، اصولگرا

نتیجه قطعی
یزد:
اردکان: تابش، اصلاح‌طلب
تفت و میبد: دهقانی فیروزآبادی، اصلاح طلب

در حوزه تفت قاسم روانبخش مدیر مسئول هفته نامه پرتو سخن و از شاگردان معروف آیت الله مصباح حذف شد

نتیجه قطعی

الیگودرز : خدابخشی

اطلاع از طیف نماینده ندارم

نتیجه قطعی
همدان:
تویسرکان:محمدمهدی مفتح -اصولگرا

اسد آباد:اکبررنجبرزاده جبهه پایداری

نتیجه قطعی

قزوین:
تاکستان:طاهرخانی -اصلاح طلب

نتیجه قطعی

خراسان جنوبی:
فردوس: حسنخانی، اصولگرا

نتیجه قطعی
اردبیل:
خلخال: خالقی، اصلاح طلب

نتیجه قطعی

چهارمحال و بختیاری:
شهرکرد:نوریان -اصلاح طلب

نتیجه قطعی
سیستان و بلوچستان:
زاهدان: یارمحمدی، اصلاح‌طلب—عزیزیان، اصلاح‌طلب
سراوان: درازهی( نمی دونم چه طیفی هست)

نتیجه قطعی
فارس:
لارستان: جعفرپور، اصولگرا
لامرد: علوی، اصلاح‌طلب (پسر وزیر اطلاعات)

نتیجه قطعی
قزوین:
قزوین: زرآبادی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
گلستان:
گنبد کاووس: قرچه‌طیار، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
گیلان:
تالش: یوسفی، اصلاح طلب‌
صومعه سرا:کاظم دلخوش -اصلاح طلب

نتیجه قطعی
#به_سوی_دموکراسى

خراسان جنوبی:
فردوس: حسنخانی، اصولگرا
قائنات: فلاحتی، اصولگرا

نتیجه قطعی

#به_سوی_دموکراسى

فارس:
اقلید: افضلی، اصولگرا

نتیجه قطعی
خوزستان:
شوشتر و گتوند: سادات ابراهیمی، اعتدال‌گرا
بهبهان، ضرغامی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
ایلام:
دهلران: کاظم‌زاده( نمی دونم چه طیفی هست )

نتیجه قطعی
اصفهان:
کاشان: ساداتی‌نژاد، اصولگرا
نجف‌آباد: ابوترابی، اصولگرا
نطنز: صفاری نطنزی، اصولگرا

نتیجه قطعی
هرمزگان
بستک، خالد زمزم – لیست امید

نتیجه قطعی

فارس:
نورآباد و ممسنی: گودرزی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
مازندران:
ساری:یوسف نژاد -اصلاح طلب
(نماینده دوم ساری هنوز اعلام نشده)
بهشهر: شاعری،
چالوس: احمدی لاشکی،
)
رامسر و تنکابن: شریعت‌نژاد، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
کرمان:
شهر بابک: اسدی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
سیستان و بلوچستان:
چابهار: عبدالغفور ایران نژاد، اصلاح طلب

نتیجه قطعی
خراسان جنوبی:
نهبندان: افضلی، اصولگرا

نتیجه قطعی
هرمزگان:
میناب و رودان و جاسک و سیریک: ذوالقدر، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی
سیستان و بلوچستان:
خاش: کُردی، اصلاح‌طلب

نتیجه قطعی 
گیلان:
آستارا: داداشی، اصولگرا

منبع: ایران آنلاین/ خبرآنلاین

 






Copyright 2007 - 2016
بستن پنجره