تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد

نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد

نتایج اولیه کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد

کارشناسی ارشد

فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت كدرشته محل‌های نیمه‌متمركز آزمون دوره ‌مهندسی فناوری ارشد و دوره کارشناسی حرفه‎ای ارشد سال 93 دانشگاه جامع علمی ـ‌كاربردی منتشر شد. داوطلبان معرفی شده می توانند بر اساس ضوابط مربوط به گزینش رشته‌های نیمه‌متمركز جهت اطلاع از نحوه‪‬ شركت در مصاحبه در یكی از روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 خرداد 93 با در دست داشتن مدارك مندرج در بند “ب” به نشانی تعیین شده در جدول اعلامی در سایت سازمان سنجش و مندرج در دفترچه راهنمای آزمون به مراکز آموزش مراجعه کنند.

عدم مراجعه داوطلبان در روزهای تعیین شده به منزله انصراف قطعی از گزینش در رشته ذیربط تلقی خواهد شد.

مدارك لازم برای ثبت‌نام شامل تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت، تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت، چهار قطعه عكس 4×3 و اصل مدرك كارشناسی مرتبط و یا گواهی موقت آن است.

آن دسته از داوطلبانی كه تا تاریخ 31 شهریورماه 93 فارغ‌التحصیل می‌شوند و در زمان ثبت‌نام اینترنتی فاقد گواهینامه پایان تحصیلات بوده و نسبت به تكمیل فرم شماره 2 مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون دوره‌های مذكور اقدام کرده اند لازم است فرم مذكور را نیز ارایه کنند.

اصل مدرک کاردانی برای فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی ناپیوسته، گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حكم كارگزینی یا قرارداد معتبر انجام كار، مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را مشخص کند نیز از جمله مدارک مورد نیاز است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017