تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


نامه طرفداران جاستین(جاستین تو دیگه داری وارد 18 سال…)

نامه طرفداران جاستین(جاستین تو دیگه داری وارد 18 سال…)

جاستین تو دیگه داری وارد 18 سال میشی و هرکاری که بخوای میتونی بکونی و با هر کس میتونی قرار بزاری و با هر دختری باشی و هرچی دلت میخواد میتونی انجام بدی سنت به اندازه ای رسیده که خودت بتونی برای خودت تصمیم بگیری و ..از همون روزی که اومدی روی کار ما باهات بودیم نمیزاریم از چیزی ناراحت بشی و نمیزاریم قلبت بشکنه و کسی تورو پایین بیاره همینطور که به هم قول دادیم همو تنها نزاریم پس کاری نکن که هم خودت پشیمون شی و هم مارو از طرفدارت بودن پشیمون کنی پس یادت باشه کی بودی و کی هستی چیکار میخوای بکنی!
پس کسی باش که همه دوست داشته باشن ما با تو بزرگ نشدیم ولی درکل زندگیمون هیچ وقت تورو فراموش نمیکنیم تو هنوز بعضی از بلیبری هارو از نزدیک ندیدی ازت خواهش میکنیم هیچ وقت اونقدر بزرگ نشی که خودتو فراموش کنی و تبدیل به آدم دیگری بشی! این مارو عذاب میده که که ببینیم بزرگ شدی ولی کارهای که انحام میدی هیچ وقت مارو به تعجب نمینداره! سعی کن مارو همیشه پیش خودت نگه داری ما امیدواریم که 18 سالگیت همونی باشه که ارزوشو داشتی
ما مشتاقانه منتظر سورپرایز های تو هستیم جاستین هیچ وقت اون خنده زیباتو از دست نده! چون با اون خنده همه ی مارو خوشحال میکنی هیچ وقت خودتو تغییر نده!ما بلیبری های بهت همیشه قول میدیم باهات باشیم و هیچ وقت ترکت نمیکنیم!پس تو هم این قولو به ما بده که هیچ وقت مارو ترک نکینی و فراموش نکن کی هستی! قول میدی؟!؟!؟!؟!؟!
و جاستین هم در جواب گفته قبوله ممنون!

وبگردی
Copyright 2007 - 2019