تماس با مدیر
چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹


نامزدی ایرینا شایک مدل جذاب روس با مدیر برنامه ایرانی اش

نامزدی ایرینا شایک مدل جذاب روس با مدیر برنامه ایرانی اش

نامزدی ایرینا شایک

ایرینا شایک سوپر مدل جذاب روسی که در دنیای فشن فعالیت گسترده ای دارد، اخیرا با انتشار این عکس در اینستاگرام خود که چند میلیون فالوور دارد، از علی کاووسی مدیر ایرانی برنامه‌هایش به عنوان نامزد جدیدش یاد کرد.

علاقه شدید سوپر مدل روسی به نامزد ایرانی

علی کاووسی مدیر ایرانی ایرینا شایک

وی درباره علی کاووسی نوشته است: این مرد رو حتی بیشتر از غذای روزانه‌ام دوست دارم!

 

ایرینا شایک چندی پیش پس از سال‌ها رابطه، از نامزدش کریس رونالدو ستاره فوتبال رئال مادرید جدا شد که با حاشیه‌ها و جنجال‌های بسیاری همراه بود.

 

ایرینا شایک (به انگلیسی: Irina Shayk) (زاده ۶ ژانویه ۱۹۸۶ در یمانژلینسک، شوروی) یک مدل و بازیگر اهل روسیه است. او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در Sports Illustrated Swimsuit Issue حضور داشت. او در سال ۲۰۱۱ بر روی جلد این جمله ظاهر شد. بود. او نامزد کریستیانو رونالدو بود.در ژانویه 2015 خبر جدایی آنها در رسانه ها منتشر شد و آنها آن را تایید کردند. رونالدو در بیانیه‌ای که منتشر کرده علت جدایی از ایرینا را توضیح داده است: «بعد از 5 سال زندگی رابطه من و ایرینا به پایان رسید. به این نتیجه رسیدیم که این تصمیم برای هردو نفرمان بهتر است. آرزو می‌کنم که ایرینا خوشبخت شود». بعد از کریس رونالدو او با ” بردلی کوپر” بازیگر سرشناس آمریکایی پس از یک قرار کاری، نامزد کردند. ایرینا شایک در 22،مي2015 با لئوناردو دي كاپريو دوست شده اند

 

ایرینا شایک در یمانژلینسک روسیه بدنیا آمد. به گفته خودش غیر معمول به نظر می‌رسد و این خصیصه را از پدرش به ارث برده.مردم اغلب فکر می‌کنند که او اهل آمریکای جنوبی است. آیرینا می‌گوید: “پدرم نسیت به مردم روسیه چهره‌ای تیره دارد چون او یک باشقیر بود، گاهی اوقات تاتارها هم می‌توانند شبیه برزیلی‌ها باشند.” شِیک می‌گوید: من چشم روشن را از مادرم به ارث بردم. مادرم یک پیانیست بود که موسیقی درس می‌داد او در باشقیر معلم بچه‌ها بود و پدرم در معدن زغال سنگ کار می کرد. او یک خواهر و برادر بزرگتر دارد که اسم خواهرش تاتیانا است. او در سن ۶ سالگی شروع به پیانو زدن کرد. در سن ۹ سالگی وارد مدرسهٔ موسیقی شد وبه مدت ۷ سال د آنجا تحصیل کرد. آیرینا دارای تجربیات زیادی شده بود در نواختن پیانو و آواز در گروه کر ولی همچنان از مادرش می‌خواست که موسیقی یاد او بدهد. هنگامی که او ۱۴ سال داشت پدرش از عوارض ناشی از سینه پهلو فوت کرد، و خانواده خود را با پول کم ترک کرد مادرش مجبور شد در روز ۲ جا کار کند تا برای خانواده پول کافی فراهم کند.

بعد از این که آیرینا از درس در دبیرستان را تمام کرد شروع کرد به بازاریابی ولی آن موضعی بود وزود از آن کار خسته شد. اوبه همراه خواهر بزرگش به مدرسه زیبایی رفتند. در زمانی که وارد آنجا شد یک فرد از یک سازمان مدل محلی او را پسند کرد.”دوشیزه چلیابینسک ۲۰۰۴” شرکت خواسته بود او را در مسابقه زیبایی دعوت کنند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019