تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۹


میثاق بهادران بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی فیلیپینی

میثاق بهادران بازیکن ایرانی الاصل تیم ملی فیلیپینی

میثاق بهادران

 

گلزن ایرانی الاصل تیم ملی فیلیپین + عكس

نام میثاق بهادران برای طرفداران فوتبال در ایران کاملا ناآشناست.

این بازیکن ایرانی الاصل که مادری فیلیپینی دارد به دلیل گل تاریخی اش مقابل بحرین تبدیل به قهرمان تیم کشور فیلیپین شده که البته مردمش بیشتر علاقمند به بسکتبال هستند. بهادران که در بازی مقابل بحرین گل دوم تیمش را به ثمر رساند سه امتیاز تاریخی برای فیلیپینی ها در مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2018 بدست آورد. بهادران که 28 سال دارد متولد فیلیپین است اما دو سال عضو تیم پاسارگارد بوده است.

او که با شماره 9 تیم فیلیپین 33 بازی ملی دارد در مورد گلی که به ثمر رساند، می گوید:از اینکه اولین گل ملی ام را در بازی مقابل بحرین به ثمر رساندم بسیار خوشحالم.

میثاق که در این بازی دو فرصت عالی گل دیگر را هدر داد از اینکه مقابل حریف دیرینه ایران هت تریک نکرده ناراحت است اما به هر حال گل او باعث پیروزی فیلیپینی ها شده و همین موضوع برای او کافیست.

او به واسطه این گل مورد تمجید تیم فیلیپین قرار گرفته است. بهادران می گوید من بسیار خوشحالم سرمربی تیم بعد از مصدومیت یکی از بازیکنان به من اطمینان کرد و من را به میدان فرستاد.

تیم ملی فیلیپین به عنوان بهترین تیم فوتبال تاریخ سفید و آبی پوشان نام گذاری شده است. فیلیپین که در گروه H مرحله اول مقدماتی جام جهانی حضور دارد، صدرنشین گروه خود شد. بهادران در این بازی در دقیقه 24 به جای “شروک” ستاره تیم فیلیپین به میدان آمد و در نیمه دوم و در دقیقه 50 برای تیمش گل زد. گل دوم فیلیپین را هم “پاتینو” در دقیقه 59 به ثمر رساند در حالی که بهادران هم روی این گل تاثیر مستقیم داشت. تک گل تیم بحرین هم در ثانیه های تلف شده به ثمر رسید.

میثاق بهادران بازیکن ایرانی تیم ملی فیلیپین

وبگردی
Copyright 2007 - 2019