عضو کانال ما شوید و سرگرم بشوید

منفورترین مجری در شبکه من و تو + تصاویر

منفورترین مجری

از چندی پیش در فضای مجازی به خصوص فیس بوک عده ای از جوانان اقدام به ساخت صفحه ای با عنوان «من از سیاوش مجری من وتو متنفرم» کرده اند، این تعداد از جوانان نه افسران جنگ نرم هستند و … بلکه بینندگان تلویزیون من و تو هستند!

 اعضا پیج «من از سیاوش مجری من و تو متنفر هستم» در فیس بوک با اشاره به پوشش نامتعارف و غیرمعقول سیاوش مجری من و تو از دست اندرکاران من وتو می خواهند تا سریعا نسبت به پوشش وی تجدید نظر کنند. گفتنی است از بدو تاسیس تلویزیون های ماهواره ای این اولین بار است که مجری برنامه با چنین ظاهر نامتعارف و عجیبی در مقابل دوربین ظاهر می شود.
تلویزیون من و تو به لحاظ کادر انسانی [مجری] دارای ضعف هایی نیز هست،به عنوان مثال خنده های زیاد و غیرقابل کنترل سالومه،مجری برنامه «سالی تالک» یکی از اشکالاتی است که بینندگان من وتو بارها و بارها به آن اشاره کرده اند؛ یا مجری برنامه «scream for me Tehran» با ظاهر زننده و زشت ….
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نظرات

۷ دیدگاه

 1. کیا می‌گه:

  واقعا سایت بیخودی دارید. اون مجریای منفور تلوزیون خودمونم یه توجهی کنید بهشون! یکی از یکی نکبت تر و چندش آور تر.
  هرکی میگه نه عصر جمعه یه مروری کنه شبکه های تخیلی ایرانو…

 2. اریا می‌گه:

  سلام واقعا راست میگی اکثرشون یا هم جنس بازن یا مثل سالومه خیلی بد ترکیب که احساس بامزه بودن میکنه. مرسی ادامه بدید خوبه

 3. مهسا می‌گه:

  سلام من خودم از کسانی هستم که خیلی شبکه من و تو می بینه و خیلی از برنامه هاشو می پسندم و نگاه می کنم اما واقعا از سیاوش و سالومه و لباس های لختی خیلی از مجری ها و گوینده های اونا بدم می یاد !! و فکر می کنم هم تو شبکه خبر و هم سایر برنامه ها خیلی عمدی می خوان ایران رو خراب کنن و خیلی جنبه سیاسی و غربی و ضد ایرانی پیدا کرده ! یه بار خبرنگار معروف بی بی سی تو برنامه سمت نو حرف جالبی زد به مجری ها گفت : شما با ظاهری غیر از ظاهر متعارف یه زن ایرانی در تلویزیون ظاهر می شوید و بعد در مورد مشکلات زنان ایرانی حرف می زنید ؟ شما نه ظاهرتون شبیه اون هاست و نه طرز زندگیتون !!! حواسمون باشه که گول ظاهر فریبنده بعضی حرفا و آدم ها رو تو شبکه های ماهواره ای نخوریم …..موفق باشید

 4. مهسا می‌گه:

  سایت خوبی دارید
  در ضمن این تبلیغات توی سایتو بردارید اعصاب آدمو خورد می کنن
  ممنون

 5. ماهر می‌گه:

  بجز آقا رضا صادقی و خانوادش . ببخشید این جانوران را از کدام جنگل گرفته اید.

 6. شهرام می‌گه:

  دوست دارم ریش سیاوشو با تیغ خشک خشک بزتم تا دیگه ریش نذاره .

 7. نادر می‌گه:

  من با نظر کیا موافقمو.ضمنا بگم به این بی بی سی منفور و حیله گر که جیره خوار بریتانیا و ملکه دزدهاست دقت نکنید که سعی در انحراف افکار عمومی دارن…

Copyright 2005