تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۲ تیر , ۱۳۹۹


منتفی شدن فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری

منتفی شدن فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری

فیلم ساعت ۵ عصر مهران مدیری

ساخت فیلم ساعت 5 عصر مهران مدیری منتفی شد

 

گویا ساخت فیلم سینمایی ساعت ۵ عصر مهران مدیری منتفی شده و این کارگردان بزودی ادامه مجموعه دورهمی را خواهد ساخت.

با توقف پخش «دورهمی» به دلیل آغاز ماه محرم، مهران مدیری کارگردان این مجموعه قرار بود اولین فیلم سینمایی‌اش «ساعت پنج عصر» را کلید بزند اما هنوز خبری درباره آغاز فیلمبرداری آن منتشر نشده و از سوی دیگر تهیه‌کننده «دورهمی» امروز اعلام کرده ضبط این مجموعه از ۱۱ آذرماه از سرگرفته می‌شود و پخش قسمت‌های باقی مانده قبلی نیز از همین پنج‌شنبه روی آنتن رفت. با این‌حساب به نظر می‌رسد ساخت اولین فیلم سینمایی مدیری بار دیگر به تعویق خواهد افتاد.

در نشست پرحاشیه فیلم «ساعت پنج عصر» اعلام شده بود این فیلم در وقفه‌ای که برای ضبط «دورهمی» به وجود آمده ساخته خواهد شد، اما ماه محرم به پایان رسید و هنوز خبر تازه‌ای درباره تولید این فیلم منتشر نشده است.

به گفته رحیمی‌نادی که یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه است، تا پایان ماه صفر قسمت‌های ضبط شده «دورهمی» که فرصت پخش پیدا نکرده بودند روی آنتن خواهد رفت و بعد از آن مجموعه با حال و هوایی جدید پخش می‌شود.

با این حساب احتمال این‌که مدیری امسال بتواند اولین فیلمش را بسازد، منتفی به نظر می‌رسد. به خصوص که هنوز پروانه ساخت «ساعت پنج عصر» هم صادر نشده است. پیش‌بینی می‌شد او فیلم اول خود را به جشنواره فجر سی و پنجم برساند. باید دید در روزهای آینده خبر تازه‌ای درباره این فیلم سینمایی منتشر خواهد شد یا پایبندی به قرارداد «دورهمی» مدیری را ساخت فیلمش در فرصت باقی مانده باز می‌دارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019