تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۳۹۷


مقام معظم رهبری در پای صندوق رای+عکس

مقام معظم رهبری در پای صندوق رای+عکس

 مقام معظم رهبری در اولین دقایق آغاز رای‌گیری برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا رای خود را به صندوق انداختند.

 

 

به گزارش ایسنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقارن ساعت8صبح با انداختن رای خود به صندوق، در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

 

حضرت آیت الله خامنه ای پس از انداخنت رای خود به صندوق گفتند : خداوند را سپاسگزاریم که به ما و ملت عزیز توفیق داد که یک بار دیگر در حرکت و اقدامی که در سرنوشت کشور موثر است شرکت کنیم .

ایشان افزودند : حقیقتا این یک حماسه بزرگ است و انشاءالله ملت ایران نشان خواهد داد که به معنای حقیقی کلمه حماسه به وجود خواهند آورد .

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند : توقع بنده این است که همه شرکت کنند و توصیه می کنم که زود در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند و این کار را به تاخیر نیاندازند ، اول صبح و در نیمه اول روز رای دهند و نگذارند دیروقت شود ، فی التاخیر آفات .

حضرت ایت الله خامنه ای با بیان اینکه به 31 نفر برای شورای شهر رای داده اند، تصریح کردند : البته بعضی از این حضرات را از نزدیک می شناختم بعضی ها را هم نمی شناختم ولی به این لیستهایی که میدهند اعتماد کردم و یکی از آنها را گرفتم و نوشتم، امیدوارم خدابرکت دهد و اینها بتوانند در تهران به وظایف خود عمل کرده و در تمام شهرها ر روستاها افراد مناسبی انتخاب شوند.

ایشان ادامه دادند برای ریاست جمهوری هم یک نفر از حضرات را که به ذهنم رسید انتخاب کردم ، به کسی هم نگفتم حتی کسان نزدیک و خانواده من هم مطلع نیستند که به چه کسی رای داده ام. وظیفه مردم این است که تحقیق کنند امیدوارم خدا به انتخاب مردم برکت دهد و انچه موجب سعادت و رفاه مادی و معنوی ملت است تحقق یابد عمده این است که همه شرکت کنند .

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017