تماس با مدیر
شنبه, ۲۶ اسفند , ۱۳۹۶


معرفی سایت استخدام پرداد

معرفی سایت استخدام پرداد

سایت استخدام پرداد

به گزارش گروه اقتصادی صبحانه انلاین ،  همواره مسئله بیکاری یکی از بزرگترین مشکلات کشور است  و در همه دولت ها از دغدغه های مهم دولت مردان رفع این معضل جدی می باشد، به طوریکه رفع این مشکل اساسی جوانان و کشور به یکی از اصلی ترین وعده های نامزد های ریاست جمهوری در ایام تبلیغات انتخاب ها تبدیل شده است.

اما چیزی که در این بحث مغفول مانده ، نقش خود مردم و موسسات مردم نهاد در ایجاد اشتغال و رفع حداکثری موضوع بیکاری است چرا که هرجا مردم برای رفع مشکلی وارد صحنه شده و دولت را یاری کرده اند خیلی زود راه حل موضوع بدست آمده و مشکل حل شده است.

سایت صبحانه آنلاین به منظور کمک به دولت و هموطنان عزیز برای رفع معضل بیکاری به معرفی سایت استخدام پرداد ، یکی از معتبر ترین سایت های کاریابی و اشتغال است می پردازد.

سایت استخدام پرداد که دارای مجوز از دو وزارت خانه “کار و ارشاد” است ، بدون شک می تواند مأمن خوبی برای هر دو گروه کارفرما و افراد جویای کار باشد . کارفرمایان می توانند با ورود و ثبت نام در این سایت ( درج آگهی استخدام ) علاوه بر درج آگهی ، با جستجو در میان رزومه های ثبت شده ( جستجو در رزومه ها ) در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص مورد نظر خود را جذب نمایند.

همچنین افراد جویای کار نیز می توانند با ثبت نام در این سایت با بیان مهارت ها و علایق خود در قالب رزومه به کارفرمای مرتبط ارجاع شوند.

از دیگر قسمت های این سایت اخبار استخدام می باشد که مراجعین محترم می توانند با مطالعه این بخش از آخرین اخبار استخدامی کشور شامل استخدام های موسسات و سازمان ها و نهاد های دولتی و حتی شرکت های کوچک و بزرگ خصوصی مطلع شوند.

یکی از شاخصه های مهم سایت استخدام پرداد که آن را از سایت های مشابه متمایز میکند امنیت بالای  آن  به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد ، به طوریکه بدون کسب اجازه از ثبت نام شوندگان ، تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی آنها ( شماره تماس ، آدرس ، ایمیل و … ) در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی قرار داده نمی شود.

از دیگر نکات مهم قابل توجه در سایت استخدامی پرداد وجود بازرسان نامحسوس سایت با پوشش کارجو و کارفرما می باشد که جهت حفظ پویایی و سلامت محیط و ارتباطات کاربران بصورت کاملا نامحسوس ارتباطات موجود در فضای سایت را رصد و با کوچکترین تخلف برخورد جدی می کنند.

استفاده از سایت یاد شده علاوه بر حفظ امنیت و صرفه جویی حداکثری در هزینه و زمان باعث میشود تا استفاده از امکانات مفید موجود در دنیای مجازی امکان بهره گیری هرچه بیشتر از خدمات الکترونیکی برای مردم جامعه ایران نیز فراهم شود.

کارفرمایان محترم جهت درج اگهی میتوانند از اینجا ( درج آگهی استخدام ) اقدام نمایند.

کارجویان عزی نیز جهت ثبت نام در سامانه میتوانند از اینجا ( ثبت رزومه ) اقدام نمایند.

همچنین سایت استخدام پرداد جهت دسترسی آسان کارجویان و کارفرمایان گرامی به خدمات سایت اقدام به برنامه نویسی اپلیکیشن اختصاصی استخدام کرده است که خوشبختانه توانسته است خدمات مناسبی به کاربران عزیز ارائه دهد و مورد استقبال گسترده کاربران محترم در شبکه های اجتماعی قرار گیرد.

از ویژگی های اپلیکیشن استخدامی پرداد میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

·  ارائه متن کامل آگهی ها به اضافه تصاویر و فایل های پیوست

·  قابلیت ذخیره ی آگهی های مورد نظر و مرور آفلاین

·  دسته بندی های موجود در سایت پرداد

·  امکان به اشتراک گذاری آگهی ها

·  توانایی جست و جو میان آگهی ها

·  هماهنگی با انواع موبایل ها

·  دسترسی سریع به جدیدترین آگهی های استخدام از طریق گوشی موبایل

جهت دریافت برنامه لطفا اینجا کلیک کنید

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017